Kun 2 narsistia lisääntyy

niin pilkistääkö sieltä pillusta aina uusi nasse?

Uusi ja utelias pikku paskiainen.
679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pahempi se on jos naispari kasvattaa lapsen.

Äänestä

Eikun psykopaatti sieltä tupsahtaa.Vai ellei peräti Antikristus.Jotain kamalaa kuitenkin.

Äänestä

Lienee niin, että pitäisi keskustella huonosti häirityistä nasseista nassein sijaan ...

Äänestä

Ei pilkistä, vaan maanvaiva kyseisille narsisteille...

Äänestä

Ei se sieltä tullessa ole narsisti, mutta jos vanhemmat ovat narsisteja saattaa lopputulos joskus olla että se että on. Riippuu lapsen luonteesta aina ei voi sanoa että tulisi uusi nasse vaikka vanhemmat ovatkin nasseja. Moniko uhri täällä on joutunut narsistivanhempien jyräämiksi? Onko kaikista tullut uusi nasse? Ei välttämättä, se asia tuleeko vai ei, riippuu siitä kuinka lapsi itse suhtautuu asiaan, ottaako vanhemmista mallia vai kammoksuuko moista teatteria....jolloin lopputulos saattaa olla päinvastainen.

Äänestä

Vanhempani ovat narsisteja. Meitä on neljä lasta. Minä olen ainut ei-narsistinen, koska kasvoin varhaislapsuudessa suurelta osin isovanhempieni hoivissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niinnn kirjoitti:

niin pilkistääkö sieltä pillusta aina uusi nasse?

Uusi ja utelias pikku paskiainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu