Pieni kilpailu

Veikkaan että wintubutinhihhulit ei pääse elämänsä aikana edes 10-vuotiaan Linux-käyttäjän tasolle.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei kannata tosiaankaan odottaa winvajakeilta mitään järkevää. Winvajakille tieteen ylintä tasoa edustaa oman ja toisten peräreikien tutkiminen.

Äänestä
  • Munattomia kun ovat ei niille jää muuta kuin perseenkaivelu.

    Äänestä

Me Windows-herrasmiehet nautimme sivistyneesti alkon tuotteita, kun taas linukshihhulit käyttävät mitä lie, mistä lie kannabista.....†

Äänestä
  • Tuossa yllä arviolta 7-vuotiaan tason saavuttanut aikuinen wintubutinhihhuli.

    Äänestä

  • Ensinnäkin sellaisia ei ole kuin linux-hihhulit saati että olisi muka olemassa windows-herrasmiehiä vaan ne ovat windows-hihhuleita. Linux-käyttäjät ei käytä kannabista vaan ovat teitä windows-hihhuleita sivistyneempiä!

    Äänestä

Winvajakit potee tyhmyyttänsä..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


win_apinan_tasolla kirjoitti:

Veikkaan että wintubutinhihhulit ei pääse elämänsä aikana edes 10-vuotiaan Linux-käyttäjän tasolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu