Ei tarvitse laittaa kuin yksi Nobe-laatikko, niin perkele päättää palelluttaa parsakaalini ja perunat siinä messissä. En enää edes uskalla kokeilla 48 tölkin yht'aikaista kylmennystä.
Tää jääkaappi-pakastin-yhdistelmä näyttää kalliilta, mutta on täysi paska. Välillä kaikki sulaa, välillä jäätyy. Jos olisi oma, niin potkisin hengiltä. Muutenkin pitää aivan ihmeellistä ääntä 24/7.
Tää jääkaappi-pakastin-yhdistelmä näyttää kalliilta, mutta on täysi paska. Välillä kaikki sulaa, välillä jäätyy. Jos olisi oma, niin potkisin hengiltä. Muutenkin pitää aivan ihmeellistä ääntä 24/7.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Syö paskaa
Itse ainakin vedin paskaksi kirveellä vuokrakämppäni jääkaapin kun se oli niin perseestä. Ostin kyllä uuden jostain kierrätyskeskuksesta parilla kympillä, eikä kukaan huomannut mitään.
kylmiksen jääkaapille pitäis tehdä ovihyökkäys
Kylmiksellä on jäänyt levy pyörimään paikallaan ja kelaa päivittäin jotain kahta tapahtumaa. Sillä viiraa päässä erittäin pahasti.
Shakki-peli chessmasteria vastaan, jossa pelasi tasan, sekoitti sen pään. Se oli lopussa pelkkää junnaamista, eli levy pyöri paikallaan.
Tuolla sanonnallahan tarkoitetaan vanhoja kuluneita LP-levyjä 70-luvulta, jossa neula jäi soittamaan yhtä kohtaa levystä.
Santun kanssa haluaisin tehdä sovinnon siten, että:
a) ei tulla ovelle
b) ei lähetetä tekstiviestejä kännykkääni
Soittelu ei ole niin paha, koska muutenkin puhelinkauppiaan pommittaa. En vain vastaa.
En tiedä mitään pahempaa, kuin että ovelleni tullaan (ellei sitten ole sukulainen). En haluaisi uhkailla, mutta siitä voi tulla vakavia seuraamuksia.
Vittu mikä pelle toi Kylmis. Se aivan selvästi rupesi miettimään omaa tilaansa, kun luki tasokasta kritiikkiä itsestään. Yritti monta päivää voittaa Chessmasterin todistaakseen itselleen jotain ja vihdoinkin pelasi tasan. Kyllä tasokas kritiikki näköjään vetoaa tuohon tyyppiin.
En minä mitään viruksia ohjelmoi. Huhu lähti kiertämään, kun tein AutoIT3:lla scriptejä pelisivustolle, joilla saavutin TOP 1. Joka ikisen pelin TOP 1:nen voisin olla, mutta en ole hakkeri enkä se miinustelija-pelle ajoilta, kun vielä oli -. Shakki alkoi kiinnostamaan, joten ohjelmointi on tauolla. Shakkia pelannut 6 vuotiaasta asti.
Kylmis ... Etkö tajua , että juna meni ohi.
Bentso ja kalja tuhonneet älyn , jos sitä olikaan.
Miksi muuten eläisit Sontasepon elämää.
Mene opiskelemaan ja lopeta päihteet. elvytä ajattelukykyäsi tai sitten sinulla on jäänyt todellakin levy pyörimään...ovihyökkäys ,nobe, Santtu,oman älysi kehuminen.
Tällä hetkellä psykologisten työkyky testien jälkeen joutuisit psykiatriselle osastolle....
Ja vedä vessa sillä lemu tulee käytävään
En minä itseäni kehu, vaan puolustan. Tein muun muassa scriptin tähän peliin, josta olen ylpeä. Ette mitenkään voi rikkoa ennätystäni, ellette sorru hakkerointiin. Koodi on kuin taideteos, jonka tottakai haluan esitellä:
http://www.pica-pic.com/octopus/
AutoIT3 on ohjelmointikieli, mutta meikä pystyy noinkin yksinkertaisilla metodeilla tekemään mitä tahansa, kun saa inspiraation jostain. Ei mitään rajoja. Potkut DNA:lta oli paha isku meikäläiselle. En ymmärrä, miksi luovuutta vaativissa tehtävissä ei saisi haista voimakkaasti viinalta.
Meillä on monta kerrosta välissä, et mitenkään voi haistaa vetämätöntä pönttöäni, koska tiivis väliovi pönkällä.