Playboy-äidin salattu suru?

"Kaikki läheiset eivät ole hyväksyneet 41-vuotiaan Susanna Tannin Playboy-suunnitelmia. Edesmenneen ternimaitoyrittäjän Petteri Jussilan pikkusisko ikävöi veljeään."

"Tannin elämän mielenkiintoisiin yksityiskohtiin kuuluu myös se, että ternimaitoyrittäjänä sekä Jutta Gustafsbergin ex-miehenä tunnetuksi tullut ja vuonna 2004 menehtynyt Petteri Jussila oli hänen isoveljensä. Tanni tuntuu olevan pahoillaan siitä, ettei aikanaan ymmärtänyt julkisuudessa viihtyneensä veljensä viimeisten vuosien elämäntyyliä."

"- Nuorempana olimme todella läheisiä Petterin kanssa. Hän oli suojeleva isoveli, joka pisti ensimmäiset poikaystäväni todella koville."

"Tanni kertoo, että viime aikoina hän on kaivannut ainutta sisarustaan."

Lähde: http://www.iltalehti.fi/viihde/2015080120118235_vi.shtml

Onnea Playboy-kuvauksiin, onhan Katan ja Lindan kuvista aikaa. Suomalaiset menestystarinat saavat jatkoa!
19166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Eli se on suvussa tuo keplottelu oudolla "työnteolla". Ei tule rupukasta Kooma Tukiaista merkittävämpää kaunotarta.

Äänestä

Voi ei...mistä näitä sikiäää...kolme yhden hinnalla; ikäneito playboyvilauttelija, ternimaitoharhainen ja mittään-en-oo-ottannu-fat-farm-jutta. Sikiämisalueella on varmaan tullut tavallista tuhdimpi satsi tsernobylin säteilyä 80-luvulla.

Äänestä
  • Nyt on kuitenkin laitettu kaikki likoon merkittäville keskiaukeamille johtavan uran edistämiseksi.

    Pieni pelko on, että tällä palstalla asuva kykyjen metsästäjä kaappaa kaunottaren talliinsa ennen kansainvälistä läpimurtoa.

    Äänestä

Vaihoin mikroo sunnii, johon kauppias tokas et se on sunny.

Äänestä

Karmeeta kun siitä Petteri Jussilan kuolinsyystä ei kukaan halua puhua. Sama pintaliito vaan jatkuu Jutalla ja kumppaneilla.

Äänestä

Pitihän se arvata, avautumiset alkoivat ja olemme pääsemättömissä tuosta naisesta.

"Playboy-äiti avautuu seksistä blogissaan: "Seksi on ihanaa!"

"Iltalehden haastattelussa Tanni kertoi olevansa valmis myös alastonkuviin, mikäli niihin häntä pyydetään."

Lähde: http://www.iltalehti.fi/viihde/2015072120069303_vi.shtml

Äänestä

Samanlaisia sekoilijoita molemmat, alkaa ex mieheltä saadut rahat loppumaan on pakko myydä vaikka alastonkuvia et jostain saa rahaa. Keinoja kaihtamatta samoin teki myös Petteri

Äänestä
  • Minä kyllä yllätyn, jos joku oikea Playboy-lehti julkaisee kuvia tuosta suomalaiskaunottaresta. Katsoin videota ja pelkään, että ennen mitään läpimurtoa on jotain pakko täyttää, kiristää ja muovittaa, jos aikoo tuohon lehteen. Ei kai luonnollisena pärjää enää missään?

    Äänestä

  • Ei ainakaan luonnollisesti ikääntyneenä. Ehkä ne ankkahuulet, tekotissit ja muut jatkeet asennetaan ennen lopullisia kuvaussessioita. Kiva kuitenkin, että Playboy-äiti pääsi julkkikseksi. Toivottavasti hän ei lopulta poseeraa vain jossain Hymyssä tms.

    Äänestä

  • iloinen_ilme kirjoitti:

    Ei ainakaan luonnollisesti ikääntyneenä. Ehkä ne ankkahuulet, tekotissit ja muut jatkeet asennetaan ennen lopullisia kuvaussessioita. Kiva kuitenkin, että Playboy-äiti pääsi julkkikseksi. Toivottavasti hän ei lopulta poseeraa vain jossain Hymyssä tms.

    Ei poseeraa vielä Hymyssä, vaan JO Seiskassa ;) Pitihän se arvata. Toivottavasti ei sitten vielä Jallussa!
    "- Minut haluttiin lehteen poseeraamaan alasti. Tutkin ensin kuitenkin, olisiko joku muukin kiinnostunut, Susanna kertoo otettuaan yhteyttä Venezuelan Playboyhin."
    Lähde:
    http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Playboyn-kuvauksin-valmistautuva-Susanna-katso-alastonkuvat/1078992

    Äänestä

  • Noi on sellasia pikkupikku lehtiä verrattuna siihen ainoaan oikeaan

    Äänestä

Voisi Tanniini Laittaa ensin haaraliikkeen kotimaisemiin ja katsoa kuinka hyvä viuhka on. Jos rupeaa olemaan oven takana pitkä jono peräkylänpoikia niin olisi parempi tarjota hypykuvauksia Jallulle ja sitten vasta Playboylle olisi jo poseraus kokemusta tai voisihan sitä järjestää panemisen maailman mestaruuskisat ne ovat Jenkeissä kova hitti. Kerran yöllä näyttivät TV:ssä siinä taisi ennätys olla 497 kertaa peräkkäin. Jäi kolmea vaille ennätyksestä jotta siinä olisi jotain. Siitä vain ennätystä tekemään ja kuvat onnistuneesta tempusta Playboylle niin varmasti olisi kuvaus hommat varmat.

Äänestä

ja taas yksi bimbo lisää seiskan bimbokerhoon.

Äänestä

Anni tanni talleroinen, punaposki palleroinen. Kertoo laittaneensa uuden profiilikuvan nettiin, jonka pleieripojut löysivät ympäri maailmaa? Taitaa olla netti niin turvoksissa naisten profiilikuvia, että sieltä suonsilmäkkeestä ei yksi talleroinen erotu joukosta. Mutta kuitenkin jutusta saa käsityksen, että kovasti on itseään tyrkyttänyt ympäri maailmaa ja alkaa nakuilemaan vastikkeeksi, jos vaan pääsee johonkin lehtykäiseen. Lapset varmasti kannustavat muoria kuorossa.

Äänestä
  • Totta kai lapset ovat iloisia paljas pyllyisestä ÄIDISTÄ. Anopit ne vasta tykkäävät, voivat pitää niniän reisiä koholla, kun pleikkarit kuvaa hyvit hoidettua lämsää. Joten ei, kun sukujuhlat pystyyn TANNILASSA.

    Äänestä

  • poyBlei kirjoitti:

    Totta kai lapset ovat iloisia paljas pyllyisestä ÄIDISTÄ. Anopit ne vasta tykkäävät, voivat pitää niniän reisiä koholla, kun pleikkarit kuvaa hyvit hoidettua lämsää. Joten ei, kun sukujuhlat pystyyn TANNILASSA.

    onko tämä Susanna synnyttänyt nämä lapset, vai onko tulleet miehen/ miesten mukana? Jos ihan itse, niin kateellinen olen tuosta kropasta.

    Äänestä

  • En tiedä mutta epäilen, että viitosia olisi. Ehkä kaksi.

    Koska kuvaan tulee uusia manageri Tuiteri Järvinen.

    Äänestä

  • kopniii kirjoitti:

    onko tämä Susanna synnyttänyt nämä lapset, vai onko tulleet miehen/ miesten mukana? Jos ihan itse, niin kateellinen olen tuosta kropasta.

    ei kannata olla kateellinen muovitisseistä,jokainen voi saada sellaiset.mutta muovitissejä pitää näyttää kaikille,elikkä kaikki elämänarvot menee uusiksi ja sinusta tulee julkkishoro roskalehtien palstoille,sekö on tavoiteltavaa elämää.näitä tyhjäpäisiä silikoninaisia on pilvinpimein ja kokoajan lisää tulee.en ikinä vajoais tuolle tasolle isojen muovitissien takia.onneks on luomut omasta takaa ja ihan hyvän kokoiset,ei tartte horoks ruveta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huikea_ura_odottaa kirjoitti:

"Kaikki läheiset eivät ole hyväksyneet 41-vuotiaan Susanna Tannin Playboy-suunnitelmia. Edesmenneen ternimaitoyrittäjän Petteri Jussilan pikkusisko ikävöi veljeään."

"Tannin elämän mielenkiintoisiin yksityiskohtiin kuuluu myös se, että ternimaitoyrittäjänä sekä Jutta Gustafsbergin ex-miehenä tunnetuksi tullut ja vuonna 2004 menehtynyt Petteri Jussila oli hänen isoveljensä. Tanni tuntuu olevan pahoillaan siitä, ettei aikanaan ymmärtänyt julkisuudessa viihtyneensä veljensä viimeisten vuosien elämäntyyliä."

"- Nuorempana olimme todella läheisiä Petterin kanssa. Hän oli suojeleva isoveli, joka pisti ensimmäiset poikaystäväni todella koville."

"Tanni kertoo, että viime aikoina hän on kaivannut ainutta sisarustaan."

Lähde: http://www.iltalehti.fi/viihde/2015080120118235_vi.shtml

Onnea Playboy-kuvauksiin, onhan Katan ja Lindan kuvista aikaa. Suomalaiset menestystarinat saavat jatkoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu