Tulet mieleen tästä biisistä:
https://www.youtube.com/watch?v=Hq3vDdg4Nek
https://www.youtube.com/watch?v=Hq3vDdg4Nek
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Yksi ja sama L tulee mieleen kaikista lauluista missä vilahtaa mm. sanoja rakkaus,ikävä,kaunis,muhkeat muodot..;))
https://youtu.be/9orWovf1psI
:D
Tuossa viitataan sopivasti lihavaan,tämä tapaus ei kuitenkaan ole sellainen,vaan sopivasti...tai suorastaan hemaisevasti muodokas..;))
Laulut on ihania. Kertoo joskus aika lähelle irl paremmin kuin kiertelevät ja kaartelevat..taisanomatta jääneet sanat.
Niin ne tekee.Jotkut osaavat sisällyttää lauluihin jo muutamilla sanoilla paljon asiaa.Aika usein ne tuntuu kuulijasta kuin omilta ajatuksilta..;))
Joo kyllä mun kaipaamani katsoi silloin reilu kolme vuotta sitten mun muotojani siellä illanvietossa. Eikä se yhtään haitannut!
Mies vai nais J.lle meni? Todella ihana kpl.yksi osuvimpia tällähetkellä...terveisin Jwoman
Ketä sinä Jwoman kaipailet?
Erästäjokaeisitätiedä.aarresaarenaarreontehnytvaikutuksenminuun.
Miehelle joka on varmaan jo höyhensaarilla.
Muodokkaalle miehelle ;-)
mutta eikai aloittaja mistään muodoista maininnut.
Jiimieheni on hyvin sporttinen. Nam. ;)
Mun Jiistä tulee mieleen laulu levoton tyttö. Mutta hän on vain ketä kaipaan. Ei mtn mahd irl.