Heippa!
Olet lämpimästi tervetullut mukaan A-klinikkasäätiön järjestämään Varjomaailman supersuosittuun ja ulkopuolisilta suljettuun nettiryhmään. Aiheena on tietty aikuisten juominen - jos se sinua yhtään mietityttää, niin paikka on just sinulle!
Ryhmä kestää kolme kuukautta, ja kirjoittaa saa juuri sen verran ja juuri niin usein kuin itsestä hyvältä tuntuu. Ryhmän aikana teemme erilaisia pieniä tehtäviä, juttelemme luottamuksellisesti elämäntilanteistanne ja mietimme yhdessä, mikä konsti tai palvelu voisi kutakin parhaiten auttaa. Tarjolla on myös chat-iltoja, joiden aikana jutustelemme reaaliajassa. Mukana on kolme ohjaajaa sekä kymmenkunta 12-18-vuotiasta nuorta, joiden kotona juodaan liikaa.
Katso lisätietoja ja helpot ilmoittautumisohjeet täältä: http://varjomaailma.fi/nettiryhmat
Terkuin,
Varjomaailman aikuiset
Varjomaailman seuraava nettiryhmä alkaa 31.8.!
varjomaailma.fi
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921796- 851262
- 1101123
- 72975
- 105909
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56838- 47751
- 36742
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47691- 33673