tulkaa sanomaa mitä mieltä ootte

tyttölapista

moi.
elikkäss siirrytään suoraa asiaan :D
nooo poikaystäväni jätti minut eilen aamulla, sen takia koska esimerkiksi talvella ei saattaisi kyytiä olla niiden tykö tai pojalla tänne. eli nähtäisi aika harvoin... rakastin poikaa todella paljon ja hän oli tärkein minulle koko elämässäni enkä olisi koskaan halunnut luopua hänestä. luulin hänen olevansa se oikea minulle... ongelma on se että meillä on ollut todella paljon hyviä ja ihania hetkiä, ja minulla on tooooodella ikävä niitä ja poikaa. tehtiin vähän kaikennäköistä yhdessä.. se taisi olla sitten pelkkä kesäromanssi.. .__.

6

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • seurustelueikannata

      Joten opetus oli, älä asu lapissa

      • Shots

        Shots fired


    • Miks hitos se jättää sut jos ei saa kyytiä? Miks vaikka skypes aina puhuis ja whatsapis

      • fsdsdfsdf

        Koska tuo on selkeästi vuosisadan rakkaustarina, yksi miljoonasta. Onhan se aivan valtavan suuri ongelma, että ei saa kyytiä ja näkee harvoin. Edes tuollainen vuosisadan rakkaus ei kestä sitä.


    • Vittu mikä mulkku. Jos tollasen takia jättää niin ei hyvää päivää.

    • gjufdfb

      Ihan järkevästi tuntuu poika suhtautuvan suhteeseen. Ei halua etäsuhdetta joten jättää ja etsii jonkun lähempää.
      Ainoa vaan jos toinen ei suhtaudu yhtä järkevästi niin tulee ongelmia. Rakkaus harvoin on järkevää :)
      Selvästi hän ei rakasta sinua yhtä paljon kuin sinä häntä. Ei kai asialle mitään voi. Ei ketään voi pakottaa rakastamaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      253
      4567
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      131
      2993
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2752
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      74
      1740
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1584
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      23
      1475
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      55
      1334
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      93
      1245
    9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      206
      1103
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      48
      1095
    Aihe