No niin,tuli nyt sitten kokeiltua tuota wintuusa 10 vuorokausi ja mulle se oli riittävä aika havaita että ei ole minun juttu se.
Palautin W7 takaisin.
Kaikki kyllä toimi ne mitkä on minulla W7:ssakin,mutta en vaan tykänny siitä sekalaisesta systeemistä.
Tämä oli minun kokemus siitä,jokainen taaplaa tyylillään.
Palautin W7 takaisin.
Kaikki kyllä toimi ne mitkä on minulla W7:ssakin,mutta en vaan tykänny siitä sekalaisesta systeemistä.
Tämä oli minun kokemus siitä,jokainen taaplaa tyylillään.
Vastaukset 9
Vanhimmat
En minäkään seiskaa korvaa kun käytän aiinä ohjelmia joilla teen musiikkia ja ohjelmat ei niin hyvin pelaa uudemmissa, eli windows 7 on harvoin edes netissä mutta windows 8.1 päivitin heti.
Microsoft jatkaa kympillä teinien ja lapsien leikkikalulinjallaan.
Ei ole XP:n ja 7:n voittanutta.
joopa joo.vuorokausi riitti,en päässy nettiin w10 ollenkaan.paluu entiseen edessä
Varta vasten idiotisoidaan käyttäjiä laittamaan palikoita oikeisiin reikiin.
Hyvin toimii. Kolmeen koneeseen asensin, ei todellakaan mitään valittamista.
Kaikki Windowsit siirretään ennemmin tai myöhemmin Windows 10:n kun se on viimeinen Windows jota päivitetään jatkuvasti ja vanhempien tuet katkaistaan.
Eli jos et tykkää Windowsista niin sitten pitäisi aloittaa heti valmistelemaan siirtoa toisen merkkiseen käyttöjärjestelmään.
Ei ole käyttökelpoista toisenmerkkistä.
Tottakai on. Ei tämä ole mikään Pohjois-Korea jossa "vapaat vaalit" ja ainoa ehdokas Kim Jong-un.
Voit ihan vapaasti valita monista käyttökelpoisista käyttöjärjestelmämerkeistä.
Linuxin (L. Torvaldsin) kannattaisi iskeä nyt markkinoille edullisella (muutaman kympin) käyttiksellä, jossa olis kunnon tuki eri laitteille, ja pitkä tietoturva tuki. Samalla se voisi tuoda yrityksen suomeen, niin saataisiin entisille nokian ohjelmisto-insseille työtä..
Luulen että moni saattaisi siirtyä linuxiin, vakoilevan ja "pakko käyttää sitä sun tätä" windowsin sijaan.