catt suloinen

en hylännyt sua.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ei tää oo mulle.

Äänestä

Onha S :)

Äänestä

tyhjensin just astianpesukoneen, tuli keittiötyöskentely mielee.

Äänestä

Kiitos

Äänestä

Niin et tainnu :)

Äänestä

Ole hyvä, jos haluat taas olla kaveri

Äänestä

muistatko ku meiä piti vuokrata baarista tila?

Äänestä
  • En aivan tarkkaan, mutta kiitos josset halua hylätä..

    Äänestä

Ole hyvä, en tosiaa vaikka laitoin sellasia viestejä. Haluun sut takaas!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


09kyllä kirjoitti:

en hylännyt sua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu