Pojat kutistuuko

Nytten kun on ollu sateinen ja viileä kesä ja uimavedet ei kovin lämpimiä ni pojat kutistuuko teijän a. pippeli b. kivekset ja kuinka paljo kun ootte uinu kylmässä vedessä. Mulla kutistuu ihan rusinaksi siis molemmat muna ja kivekset oonko ainoo? (ikä 15ja puol.).
121889
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Penis vähän kapenee ja lyhenee, kivekset vetäytyy ylemmäs. Ei muuta. :)

Äänestä

Joo etenki kivekset nousee ylös samalla lailla ku runkatessa vähä ennen orgasmia.

Äänestä

Aloittaja on siis 50v mies todennäköisesti. Ei tytöt pidä kutistunutta munaa kiihottavana

Äänestä
  • No se ny ainaki pitää paikkasa että penis ja kivekset kutistuu kylmässä kiihotti tyttöjä tai ei.

    Äänestä

  • Mitä v***ua! Osaatko lukea? Kun aloittaja sanoo et on 15 ja puol vuotta, sä luet et 50 v.! Ja miten kiihottuminen liittyy avaukseen? Ootko jotenki vajaa?

    Äänestä

Vissii useimmat pojat ei kehtaa tunnustaa että niitten pippeli kutistuu kylmässä mä kehtaan: kyllä kutistuu ja aika paljoki mulla siis ja kivekset kun uin kylmässä vadessä. (viimeks tänään).

Äänestä

Joo kyllä kutistuu, mulla ainakin tollanen 3cm pieni pippeli kun oon mitannu uinnin jälkeen. Oon 13v. ja muutenkin pippeli vain 5cm. Huom: ei karvoitusta.

Äänestä
  • Wot? Mul oli ton ikäsenä triplasti isompi. Sun kannattais varman käydä terkkarilla

    Äänestä

  • Herää se 5cm on lepokoko pässi ja muutenki on olemas lihapeniksiä ja veripeniksiä. Lihapenis on siis käytännössä penis joka on suunnilleen samankokoinen löysänä ja erektiossa kasvaa sentin tai pari

    Sitten taas veripenis on penis joka on levossa pieni mutta erektiossa se kaksin kertaistuu tai voihan suurentua enemmänkin esim lepo 6cm erektio 13cm.

    Äänestä

Yleinen ongelma miehillä. Tapahtuu mitä luultavimmin kaikille

Äänestä
  • Miten nii ONGELMA.

    Äänestä

  • jeuyyydtr kirjoitti:

    Miten nii ONGELMA.

    Jos joku tyttö sattuu näkemään sut kun oot uimas alasti järvessä niin se luulee et sul on pieni vehje :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kutistuu kirjoitti:

Nytten kun on ollu sateinen ja viileä kesä ja uimavedet ei kovin lämpimiä ni pojat kutistuuko teijän a. pippeli b. kivekset ja kuinka paljo kun ootte uinu kylmässä vedessä. Mulla kutistuu ihan rusinaksi siis molemmat muna ja kivekset oonko ainoo? (ikä 15ja puol.).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu