Titääkö Kukaan

Onko Hämeenlinnassa Suomen vatsarintaliikkeen toimintaa?

Mä voisin liittyä ja mun poikaa kans kiinnostaa kun se ei tykää mamuista ja ne aina tappelee mamuja vastaan ja huutelee niille.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Sulle olis parempaa toimintaa Venäjällä ja niin pojalleski.

Äänestä

En Titä. Ollen myäs kinnostunu.

Äänestä

Vatsa- ja rintaliikkeitä voipi tehdä kuntosalilla. Vedät vielä kaljun, tatuoit itsellesi pitkähihaisen paidan ja ostat pari sian näköistä tappelukoiraa, niin eivät mamut sitten niin häiritse. Mutta kaikki kyllä hymyilee selkäsi takana.

Äänestä
  • Voisko toi aloittaja muuttaa ulkomaille, jossei Suomessa kerta oo tarpeeksi älykkäitä keskustelijoita ilman nyrkkejä.

    Äänestä

  • Se kysyi VATSArintaliikkeestä.

    Äänestä

  • maharintaliike kirjoitti:

    Se kysyi VATSArintaliikkeestä.

    Taas joku kukkahattu ymmärsi todella väärin.

    Äänestä

  • Kukkahatuilla on yleensä rinnat vatsalla, joten miten niin?

    Äänestä

Ilmeisesti etsii jonkunlaista kuntosalia vatsa- ja rintalihasten kehittämiseen.

Äänestä

Voi niitä vatsaliikkeitä tehdä ihan itekseenkin tai vaikka sen pojan kanssa.

Äänestä

Mitähän neitimäisiä hinttejä täällä leikkii broffessoria pilkaten toisia pilkkuvirheistä? Jos tuutte vastaan niin katotaan, emmä teitä lyä, mutta hauska kattoo kun inisette armoa. Mä tarkoitin vastarinatliikettä, kaikki varmaan tajus sen. ja löysin ja liityin. Paikallista toimintaa on vain ykstyisiä jäseniä, verkostoitua tarvitsee esmi jossain kuntosalilla, saadaan mutiaiset kuriin, saa ne olla mutta kuhan muistaa että miten ollaan.

Äänestä
  • Sinä olet mulkkuvirhe jota saa ja pitääkin pilkata.

    Äänestä

  • isosika kirjoitti:

    Sinä olet mulkkuvirhe jota saa ja pitääkin pilkata.

    Isosikahan se varsinainen rasisti on.

    Äänestä

  • Oletko sellainen tosimusta, länsi-afrikasta vai suklaan värinen itä-afrikasta?

    Äänestä

  • Sudanista tulee oikein pikimustia ukkoja.

    Äänestä

  • jukolanmölli kirjoitti:

    Oletko sellainen tosimusta, länsi-afrikasta vai suklaan värinen itä-afrikasta?

    Mua mustempaa miästä ei ainakaa Suomesta löyry.

    Äänestä

  • isosika kirjoitti:

    Mua mustempaa miästä ei ainakaa Suomesta löyry.

    Sinä se olet ainakin rehellinen mies, oletko nuohooja?

    Äänestä

Liityn heti myös

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


SuomiSuomilaisille kirjoitti:

Onko Hämeenlinnassa Suomen vatsarintaliikkeen toimintaa?

Mä voisin liittyä ja mun poikaa kans kiinnostaa kun se ei tykää mamuista ja ne aina tappelee mamuja vastaan ja huutelee niille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu