Tyttäreni lähti ensimmäistä kertaa ulkomaille ilman valvovaa silmääni ollessaan 17-vuotias. Matka suuntautui Kreikkaan ja siellä hän harrasti seksiä Antonio nimisen albaani-miehen kanssa. Minä maksoin matkakulut ja seuraksi hänelle lähti eräs hänen huorakaverinsa.
Poikani lähti 17-vuotiaana myös kustantamalleni reissulle etelään. Paikalliset tytöt paijasivat hänen päätään ja nauroivat päin naamaa ja siihen se jäikin. Ei saanut poika pillua vaikka sisarensa esimerkin perusteella kuvitteli että seksi kuuluu automaattisesti osana nuorten ulkomaanmatkoihin. Varmasti olisi tehnyt mieli päästä panemaan ja nyt häntä vituttaa kovasti.
Myös vaimoni on käynyt nuorena huoraamassa tummien miesten kanssa etelässä.
Minä olen aisuri Timo Nastolasta
aisuritimppa
0
98
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.784709- 1842043
- 1321742
- 1741353
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161221- 351076
- 78973
- 52946
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj16927Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh273904