Eli, oon tyttö ja olin tänä kesänä sekä viime kesänä sellasella leirillä, jossa on paljon aiheeseen liittyvää koulutusta ja harjoittelua.
Anyway, viime vuonna siellä tuli yks poika juttelemaan mun kanssa. Se hymyili ja tuijotti mua tosi paljon, kyseli kaikenlaista jne.
No nyt tänä vuonna se sama poika oli siellä ja huomas mut about puolessa välissä leiriä. Se tuli aluks kyselee sellasta perus "mts" settiä jne. Sit se tuli myöhemmin juttelee ja "kiusas" mua. Viimesen päivänä se virnuili mulle, tuijotti ja hymyili mulle. Lopuks se pyys mun numeroo. Ei oo laittanu viel mitää paljon viestejä, mut what do you think? Pitääks se musta? Mitä mun pitäis tehä? Laittaa sille viestiä?
Tykkääkö se musta or not?
confusedgirl
3
59
Vastaukset
Se on todennäkösesti ihastunu.. :)
Onnea vaan, mut pidä järki matkassa ;)- jokutyttö
Juu... lähetä sille viesti jossa kysyt "tykkäätkö musta?" Ei mitään vaikeeta :D
Kyllä se tykkää susta. Tykkätkö ite siitä? :/ siinä vasta kysymys. Eikö numeron kysyminen tarkota että tykkää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad621208- 42901
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että335685- 51661
- 51638
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116636- 99613
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76582
- 56574