Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pyllyn dildotus

Olemme n. kolmekymppinen avopari, monet tapahtumat ovat johtaneet siihen, että on hankittu ohut (2cm) lasinen dildo ja haluan sillä silloin tällöin pyllyyni, kun joku häveliäisyys on kadonnut, niin on ihanaa olla rentoutuneena silmät kiinni ja nauttia siitä, kun liukas dildo liikkuu sisälläni tasaisesti- pitkään.
Mieheni, jolla on ollut monia seurusteluja sanoo, että en ole ainoa, oliskin mukava kuulla, että onko tosiaankin muitakin naisia, jotka tykkää sellaisesta?
En tosiaan tahdo sisälleni mitään paksumpaa, enkä kuulla kommenttejakaan sellaisesta.
101171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Painu hevon vittuun sontatykki yök

Äänestä

Aivan luonnollista ja mukava kun sinulla on hyvä ja rento kumppani. Anuksen seutu tarjoaa paljon uusia nauinnollisia tuntemuksia (miehillekin) , nauti vapaasti.

Äänestä

Ei helvetti kyllä rupee taas paskattaan nää jutut

Äänestä

On normaalia..täällä vain pari ahdasmielistä kaappihomoa. Ei näistä asioista varmaan kauheasti tyttöjen kesken puhuta, mutta peppuseksi dildolla tai aidolla on varmasn mukana suurimmissa osissa suhteita.

Äänestä

Kyllä on mies pari kertaa porannu minua perseeseen ja suoraan sanottuna ei tuntunu miltään homman jälkeen iski vaan kaamee gagga hätä.Ite ei kiinnosta vähääkään ruveta miehen mustaa aukkoo jyystämään hyi

Äänestä

tuossa pari vuotta siten seukkasin 45 naisen kanssa ja sitä ei oltu koskaan kairattu kkkoseen joten ostin liukkaria ja sain suostuteltua sen ottamaan kakkoseen paksun kullini ja täytyy todeta että tiukkaa oli, makeata oli roiskia lasti pyllyn perukoille, ja tuntui että sitä lensi tavallsita enemmän aina, tosin valitteli että perse oli aina kipeänä viikon, joten jätin sen aina kuukautisten ajaksi ja aina kun oli kk niin tiesin että tänään on kairauspäivä

Äänestä

Homokyöstien hommaa

Äänestä

En ole pariin vuoteen näillä palstoilla käynytkään, kun ei mitään järkeviä keskusteluja enää ollut, kaiken maailman julkisrunkkareita ja panoja etsiviä alkoi esiintymään
Ei näytä ainakaan asiat parantuneen, alkuperäisestä aiheesta ei ole tietoakaan, yhtä sun toista porakorven Akselia kylläkin äänessä ne vakio persoonallisuushäiriöiset.
Niinettä "keskustelkaa" xD.. vaan vapaasti, en nyt taas pariin vuoteen aio näille palstoille kirjautua.

Äänestä

Ollaan aviopari n47 ja m45. Vaimoni tykkää myös samanlaisesta meiningistä. Meillä on pieni pun anustappi jota työntelen vaimoni peppuun. Tykkää siitä kovasti ja myös sormella joskus. Peppupanoa ei halua kokeilla mut kuulemma nuo mainitsemani jutut tekevät hyvää.

Äänestä

On se nyt ihme ja kumma jollei naiselle paksu kelpaa?! Reikä kuin reikä. Ja sitten jotkut naiset valittavat miehen pienestä ja liian ohuesta peniksestä. Ole siinä sitten teille mieliksi.

Mutta tähän dilemmaan on ratkaisu, nimittäin K-Supermarketista (miksei myös Citymarketista tai Prismastakin) löytyy kurkkuja ja/tai kesäkurpitsoja, jos siltä tuntuu ettei miehen penis tunnu miltään. Näillä saa läpensä venytettyä äärirajoilleen. Plussaa vielä siitä että noista ostoksista saa bonareita K- tai S-etukortilla! Seksiliikkestä niitä tuskin saa (tässä muuten liikeideaa Keskolle ja S-ryhmälle, jota saa ihan ilmaiSEKSI hyödyntää, en vaadi tästä "rosentteja")?

Rakel Liekki sen jo eräässä "taide-elokuvassansa" erittäin hyvin demonstroi, mitä kaikkea sinne v*ttuun ja p*rseeseen saa nainen halutessaan mahtumaan, aina kurkusta ja zucchinista lähtien.

Eipä mulla muuta...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pervoko kirjoitti:

Olemme n. kolmekymppinen avopari, monet tapahtumat ovat johtaneet siihen, että on hankittu ohut (2cm) lasinen dildo ja haluan sillä silloin tällöin pyllyyni, kun joku häveliäisyys on kadonnut, niin on ihanaa olla rentoutuneena silmät kiinni ja nauttia siitä, kun liukas dildo liikkuu sisälläni tasaisesti- pitkään.
Mieheni, jolla on ollut monia seurusteluja sanoo, että en ole ainoa, oliskin mukava kuulla, että onko tosiaankin muitakin naisia, jotka tykkää sellaisesta?
En tosiaan tahdo sisälleni mitään paksumpaa, enkä kuulla kommenttejakaan sellaisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu