Mitä ihmettä. Miksi ihmiset kysyy minulta niin henkilökohtaisia asioita, vaikka itse koitan pitää asiat ihan asiallisina? Mitä minusta ajatellaan, onko ihmisten vaikea uskoa , että minulla on muutakin elämää enkä ole läheisten seurassa samanlainen itse asiallisuus.
Ihmetyttää oikein. Miksi ihmisiä vaivaa, en halua kertoa itsestäni heille liikaa.
Mies791:lle
2
<50
Vastaukset
Jostain syystä sinua on helppo lähestyä ja kiinnostat ihmisiä. Se on sinun karmasi. Pidät hienosti kuitenkin asiat asioina, jatka samaan malliin.
- mestat
Älä ole liian kiltti,ole viileän asiallinen elikä sanot että en puhu yleensä henkilökohtaisia asioistani vieraammille,minä sanon näin ja utelut-kas loppuu siihen.Mutta mulle taas kaikenalaiset erikositapaukset avautuvat helposti ja kertovat että mulle on jostain syystä helppo puhua vaillei tunnettaisikaan,olen hyvin pidetty henkilö vaikka osaan olla ilkeä ilkeille ihmisille,eli välinpitämätön ,en soita suuta vaan en huomaa kestä en pidä jostain syystä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke241712- 771371
- 971367
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?65975- 61862
- 47846
- 64833
Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t26780Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62767- 120706