Mulla tulee ajoittain valtava halu/ tarve runkata naisen nähden. Valitettavasti minulla ei ole naista joka katselisi - olen yrittänyt tämänki kautta löytää naisystävää katselijaksi....haaveilen yhä.
Onko muita joilla on sama juttu, miten olette asian selvittäneet
Pakkomielle runkkaamiseen
turhaseisokki
4
76
Vastaukset
- paksukulli
Mulla sama juttu. Olen alkanut runkkaileen miesten katsellessa, yhtä jos ei vieläkin kiihottavampaa tämä. Mukava nähdä toisen miehen kyrvän jäykistyvän katsellessaan minun kullia.
- runkku
Mäkin olen runkkailu naisten katsoessa ja lauennut heidän naamalle tai tisseille. Joiltakin olen kysynyt haluatko nähdä, kun runkkaan ja muutaman edessä ottanu vaa kullin esille ja alkanu runkata. Ovat kaikki naiset tykänneet katsoa.
- turhaseisokki
Kuulostaa hyvältä, mutten ole uskaltanut mennä esittelemään mulkkuani, enkä rohjennut kysyä.....hyvältä kuullostaa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2719577- 756562
- 286216
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni986005Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv435859Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h1005738- 625163
- 434857
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on604210- 493815