Anni mä rakastan sua

:D hitto mikä olo nyt.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hitto mua vaan naurattaa tällä hetkellä.

Äänestä

lopeta kirjoittelemasta tyttäreni lapsien nimillä! Molempien nimet ovat täällä joka päivä! Nyt lesbo lopetat tuon.

Äänestä
  • Ajattelitko soittaa poliisit paikalle?
    Mun sukupuolella olisin muuten b-rapun poika.

    Äänestä

  • yyuiyuiyui kirjoitti:

    Ajattelitko soittaa poliisit paikalle?
    Mun sukupuolella olisin muuten b-rapun poika.

    pedofiilistalkkeri tarja! Hyvä, että tuli pikkutyttöjen ahdistelusta fudut. .

    Äänestä

Say that you love me. Fool me, fool me oh how you do me. Kiss me, kiss me say that you miss me...

Äänestä

???? ja miksiköhän???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yuitygkjmhvnfgsda kirjoitti:

:D hitto mikä olo nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu