Parhaimmat vlogit

anteksimainostaminen

Kertokaa hyviä vlogeja Youtubessa.
Ensiksi on pakko sanoa että jotenkin eksyin Butterfly86 vlogista sellaisen kuin Bahhenwoh vlogin. Butterfly86 ärsytti minua suunnattomasti. Mutta hyvä vaan, että on suorasanainen. Pitää oma mielipide saada julki, mutta en jaksa enempää katsoa hänen videoita, valitettavasti.
Mutta siis, Bahhenwoh, jäin koukkuun hänen videoihinsa. Hän on todella aito ja ihana ihminen. Kannattaa katsoa hänen videoita :) Ja ottaa mallia hänestä, siinä jos missä on aito ja hieno ihminen :)
Toinen mitä haluaisin mainostaa on Jenna Lång. Hänen videovlogi ihmisten erilaisuudesta sai minut miettimään. Siinä on toinen aito ihminen. Monta kertaa törmää vlogeja katsoessa kovin teennäisiin ihmisiin, yritetään olla hauskoja ja jotenkin ne ihmiset vaikuttavat siltä ettei ola kameran edessä luontevia, on liian teennäisiä joka saa minut ärsyyntymään. Nuo kaksi vlogia on mielestäni aitoja ja viihdyttäviä. Niitä vangittuu katsomaan. Suosittelen että menette katsomaan heitä. :)

4

419

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • marmeladium

      Tykkäsin kovasti siitä Butterfly86:n lirkuttelija-videosta, joka nous pinnalle ja aika suosituksi. Siinä oli paljon asiaa. Mutta siihen se sitten lässähtikin. Kun aloin katselemaan hänen videoitaan enemmän, hän osoittautuikin ikäistään kehittymättömämmäksi, narsistiseksi ja näsäviisaaksi. Jotenkin vähän vajakin oloinen tyyppi, joka ei osaa perustella mitään millään oikeilla älykkäillä kommenteilla, pelkillä kliseillä. Löytyisipä joku samanlainen asennemuija, jolla olis oikeasti fiksu pää.

    • Vanhempikatsoja

      Itse tykkään seurata vähän tavallisesta massasta poikkeavia vlogeja.

      Sebu - Uusi vanhempi vlogaaja Vaasasta mistä olen kotoisin. Ei ole stereotypinen vlogaaja. Tekee paljon myday tyyppisiä videoita. https://www.youtube.com/channel/UCEct4h0doqntZkI5t7jeWXg

      Källikuriirit - Tekee paljon piilokamera tyylisiä videoita. Youtubessa ei ole koskaan liikaa heidän kaltaistaan piilokameraa.
      https://www.youtube.com/results?search_query=källikuriirit

      Trollikamera - Samantyylinen, kun äskeinen.
      https://www.youtube.com/results?search_query=trollikamera

      Viljamitz - Myös uusi vanhempi vlogaaja. Tekee asiallisia videoita.
      https://www.youtube.com/results?search_query=viljamitz

      MoonTVFi - Ei oo vlogi, mutta tekee tosi laadukkatia videoita tubeen ja luulen ettei kanavaa ole vielä löydetty ninku heidät ansaitsee. Vanhan ajan MoonTV:n paluu mistä esim. extreme duudsonit sai alkunsa. https://www.youtube.com/channel/UCNqH1-hPXUl_NrTtF36GtWg


      Myös kaikki tässä ketjussa mainitut tekee viihdyttävii videoita.

    • EnglantilainenSuomessa
    • valokuvaaja99

      THE SÖDE

      VUODEN TULOKAS

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      85
      1768
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      120
      1174
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      62
      1050
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      62
      936
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      74
      846
    6. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      79
      798
    7. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      796
    8. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      790
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      43
      766
    10. Missä kaikessa olet erilainen

      Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
      Ikävä
      39
      757
    Aihe