Vakiopellet

päivästä päivään viikosta viikkoon vuodesta vuoteen.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Koska olen sen arvoinen....

Äänestä
  • Hyvä Risto:# Koska pellenä on hyvä olla

    Äänestä

Olen panomies

Äänestä

seuraa mielenkiintoa täynnä jos vaikka joku hänelle viestittäisi ;-D.

Äänestä

Minä myös!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Minä myös!!!!!!!!!

Äänestä

moisen tietää?

Onko sinulla kenties joku junasta jäänyt ystävä, joka päivästä päivään, viikosta viikkoon ja vuodesta vuoteen, päivystää tämän hölyn pölyn sisältöä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


junastajääneet kirjoitti:

päivästä päivään viikosta viikkoon vuodesta vuoteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu