Tappelupallo The sims 1

Miten simit saa tappeleen tappelupallossa? kyse on ykkösestä.
Mun yhil simeil suhde on miinus 100. Mut ne ei tappele.
4350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

simin pitää olla huonolla tuulella ja vihata sitä simiä jo jonkin aikaa.

Äänestä

Kyllä niiden pitäisi tapella jos molemmilla on -100 sekä lyhyt- että pitkäaikaset "tykkäämispisteet". Siellä on joku "hyökkää" tai vastaava komento sitten kun tämä ehto täyttyy.

Äänestä

Mikä on tappelupallo??
Aika hölmö kysymys, mut....

Äänestä
  • ...pölypilvi joka tulee simien ympärille kun ne tappelee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sittusattu kirjoitti:

Miten simit saa tappeleen tappelupallossa? kyse on ykkösestä.
Mun yhil simeil suhde on miinus 100. Mut ne ei tappele.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu