Työnsin eilen

Pakurikäävän persaukkoon, nyt on ihan sekanen olo.
Onks siinä jotakin hallusinogeenejä ? vai pitääks mennä lääkäriin ?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Piipaapiipaa!

Äänestä

Pakurikäävän (Inonotus obliquus) tunkeminen omaan tai läheisen rektumiin on sulaa hulluutta. Kyseessä on kuitenkin lahottajasieni, joka voi pesiä vaikka omaan peräpeiliin.

Äänestä

Luulisi että olisi ennemminkin likainen olo, kuin sekainen.

Äänestä

paljon sitä pitää laittaa, olen pitänyt jo 50g suolessa ja ei mitään vaikutusta.
Onkohan mulla oikee sieni.

Äänestä

kokeile korvaan seuraavaksi. Ja kärpässieni nenään

Äänestä

mikset laittanu korvaan? tulee kuulema jotenkin tukkonen olo ja eiks sekin oo hienoo? Ja laita kans kärpässieni korvaan. Tai oikeestaan korvasieni olsi parempi,mutta niiä on vaan keväällä

Äänestä

Tuliko se sekainen olo vasta sitten kun olit syönyt sen perseessäsi olleen sienen vaiko ennen syömistä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kääpäsekottaapään kirjoitti:

Pakurikäävän persaukkoon, nyt on ihan sekanen olo.
Onks siinä jotakin hallusinogeenejä ? vai pitääks mennä lääkäriin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu