Totisinta totta

Mikään asia ei tee tyhjäksi sitä tosiasiaa, että ihastuin sinuun.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se on totta.

Äänestä

Mä häneen, se fakta mutta pärjätty nut hyvinnii :)

Äänestä

vai kuka on kohteesi?
Kerro. jatketaanko, vai tuliko mulla huti.

Äänestä

Et ole ainut, jolle on käynyt samoin! Ei harmitella, vaan katsotaan, miten meille käy . . Elämä tuo yllätyksiä. Iloitaan niistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TämäOntotta kirjoitti:

Mikään asia ei tee tyhjäksi sitä tosiasiaa, että ihastuin sinuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu