Ostin sittenkin Citroenin

Ostin sittenkin 1999vm Citroenin. Hinta oli aika kova, mutta kyllä laatuautosta kannattaa maksaa. Turhaan jupisette saksalaisten ja japanilaisten autojen omistajat.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ketä kiinostaa

Äänestä

Ranskassa se yksi japanilainenkin tehdään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitikkaonsitikka kirjoitti:

Ostin sittenkin 1999vm Citroenin. Hinta oli aika kova, mutta kyllä laatuautosta kannattaa maksaa. Turhaan jupisette saksalaisten ja japanilaisten autojen omistajat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu