Mäntti.....

Törppö. Urpo. Ääliö. Idiootti. Valopää.
1473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

No, täällä ihastuttava, valoisa, kiltti ja mukava ihminen. Hauska tutustua.

Äänestä

nimistä on sinun varsinainen kutsumanimesi?

Äänestä

voi aina vastustaa kiusausta...

Äänestä

pusipusi

Äänestä

Mikäs nytten????

Äänestä

Valitsen "Törppö" se lähellä sydäntä.

Äänestä

pidetäänkö salaisuus

Äänestä

Mites olis lisäks vähä-älyinen, pönttö, vajakki, vammanen...jne. Lapsella on monta nimeä. Juu ja nuo kuvaa hyvin mua ja mitä muut ajattelevat musta.

Äänestä

Ite oot!!

Äänestä

Joka toista haukkuu, sillä napa paukkuu ja joutuu mustalaisten matkalaukkuun....

Äänestä
  • hähähähäähhäähähähhähahahhahahahaahhhihihiihhihihihihiihhihihi

    Äänestä

  • Ehdottomasti.

    Äänestä

Kaikkia noita. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


revi_siitä kirjoitti:

Törppö. Urpo. Ääliö. Idiootti. Valopää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu