Voiko vuokrasopimuksen purkaa sillä perusteella että itse hetero?en pelkää ahdistelua, mutta tylsä ajatus että nuuhkii kalsarit ym:
Kämppäkaveri on kai homo :/
uusikämppis
11199
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mitä siitä kalsareitten nuuhkimisesta, pikku juttu.
Mutta kun se homous tarttuu jos on pitkään samoissa tiloissa.
Et huomaakkan kun olet jos kohta pridemarssilla ja ja siitä sitten sateenkaarijuhlille.
Joku aamu sitten heräät jonkun pojan kainalosta ja huomaat että olette yöllä leikkineet pakoputkileikkejä.
Kyllä vain! Ja kaupan maito on homogenoitua - eli valtion toimesta homogeeni tarttuu jokaiseen, joka maitotuotteita käyttää!! Siksipä juonkin kahvini mustana!!!
Minä otan mieheni aina mustana!
Pelko pois!!! Kunnon pyllistys kämppikselle ja et edes kerkeä tajuta kun kämppiksen JORMA jo suolessasi soutelee!!!
Voi purkaa.
Herää pahvi!
hei,,, asun ikaalisissa ja kämppäkaveri on gay...
seppoki sano jotta on ollunna homon kans saunassa.
Joo niinhän se on, että jos mies ei ole homo on hän piilohomo kuten Freyd sen jo aikanaan esiintoi ;)
Joo ja musta tuntuu, niin sitä sitten vaan tsekkaamaan !
Niin sä mielellään ottaisit sellaisen kämppäkaverin joka olisi "hetero " ja vetelesi sinua turpiin mennen tullen ? näinkö on näreet ? sehän on se heteroiden tapa osoittaa toisilleen "poikarakkautta" eli sitä kaveria jota himoitsee ja johon haluaisi paremmin tututustua vedetään kunnolla kuonoon ja ison rakkauden iskiessä siltä viedään henki !
Isot on murheet, jos joku toinen mies haluaa sinun paskasia ja kusisia kalsareita haistella ! se on ihan maailman lopun meininki !
Mutta kun sinä prinssinakki haistelet naisten pikkareita jossa on valkovuodot ja moonikset - niin se on sitten sun mielestä hienoo ?
Meitä ihmisiä on tällä maapallolla jo ihan liikaa ja homoisssa on se hyväpuoli ettei ne keskenään lisäänny !
Sen kun vielä kun selvität miten heterosuhteesta tulee homoja ja lespoja ja siitä kirjan värkkäät - niin miljonääri olet ja yhä useampi haluaa paskaisia ja kusisia kalsareitasi nuuhkia, kun kaikki huomaa miten sinun prinssinakki rupee keulimaan ja sillä nysällä et yhtäkään naista tyydytä joten ota reissuun mukaan aina kunnon kokoinen dildo ja jos sen valmiiksi jalkoväliisi asennat saattavat naiset luoda muutaman kiinnostuneen katseen ja urokset kateellisen silmäyksen :)
kyllä voi, nyt eletään 2000 lukua, kenenkään ei tarvitse asua näiden apinan tasolle jääneiden kanssa, on harvinainen sairaus, hoitokeinoa ei ole löydetty, tee testi, anna hänelle banaani ja seuraa mitenkä hän sen syö, jos imee niin varma tapaus.
seppo ainaski kirjuutti jotta joka mies pannee peräaukkoon. saattaapa olla jotta puhu vaan ihtestään?