Luin jostakin, että Koparnäsin kalliot on jollakin lailla avattu nudismille. Onhan siellä muutenkin tietysti voinut olla alast auringossa. Onko kellään kokemusta tältä kesältä? Onko siellä väkeä ja kivaa katseltavaa?
Kopparnäsin kalliot?
6
243
Vastaukset
- nixunaksu
vähän on porukkaa siellä, joten rauhassa saa olla ja tehdä mitä haluaa.
- olemattomampi
Kyllä siellä porukkaa käy, jos aurinko paistaa.
Ovat kuitenkin asettuneet kallioiden koloihin, niin ettei niitä pääse tirkistelemään ohikulkemalla.
Ks. ajo-ohjeet Luonnonmukaisten kotisivuilta- Voi-kauheeta
Mitä! "Ovat kuitenkin asettuneet kallioiden koloihin, niin ettei niitä pääse tirkistelemään ohikulkemalla." Eivätkö he olekaan todellisia naturisteja!
- Matteeus
Tirkistelijät eivät ole todellisia naturisteja! Eivät kaikki mene sinne näytille tai toljailemaan muita. Väliin on suurenmoista nauttia alastomana rauhasta, kuunnella lintujen laulua ja aaltojen loisketta, lueskella, täyttää ristikoita, pelata ja leikkiä oman kullan kanssa ja vaikkapa ottaa pienet päivänokoset!
Kaunis sää on tänään. Vähänlaisesti tosin ihmisiä mutta voipi hoitaa homman rauhassa.
- M44nature
Saako naisseuraa Kopparnäsiin huomenna?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä402967- 652384
- 1742314
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331998- 171385
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221353Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411346- 131228
- 101224
- 221211