Saaralleni

.
.
Onko sulla biksu raidat :)
No vitsi!
Tykkään susta huolimatta!
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tiedän yhden Saaran, jolla on leukismi:) Mitä jos sinun Saarallasi onkin albinismi ja leukismi, niin minkäväriset rusketusraidat silloin tulee?

Äänestä

En ymmärrä, mihin pyrit tällä?

Äänestä
  • entäs itse?

    Äänestä

  • Kysyin ensin!

    Äänestä

  • Hyvä kysymys mut ei sulle mitään dude, vastaus on mun Saaralla tiedossa.

    Äänestä

  • Miksi sitten täällä..? Jos Saara kerran tietää...?!?!

    Äänestä

  • Tottakai_ kirjoitti:

    Miksi sitten täällä..? Jos Saara kerran tietää...?!?!

    No sen juuri Saara tietää kyllä. Mutta minä en miksi Saara?

    Äänestä

  • ok sitten

    Äänestä

koska otan aurinkoa alasti

Äänestä
  • Uuuhh nice! :D

    Äänestä

Joni❤
KAUNIS ON KADONNUT.
sinusta tullut kylmä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jonilta kirjoitti:

.
.
Onko sulla biksu raidat :)
No vitsi!
Tykkään susta huolimatta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu