Tänään on hyvä päivä! Tee siitä vielä parempi. Kehotus, kutsu ja itsepatistus:)
Ps. Kiitos eilisen pelastamisesta vaikkakin varmaan ihan tahattomasti
Ps. Kiitos eilisen pelastamisesta vaikkakin varmaan ihan tahattomasti
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Jee hyvä päivä tulee!
niinpä, sama täälä, että kesä palasi ja toi hyvän mielen tullessaan minunkin sydämmeen , että jihuu ja jee jee`!!!
Hienoa päivää kaikille. Kyllähän me kaikki tiedetään ettei ne kaipaamamme täällä ehdi kirjoitella. Monella on kiire elämäkin. Minullekin eilen selvisi yksi kauniiden viestien kirjoittelija ihan no joo... Mutta ilkeilyviestien kirjoittajan tunnistus vielä hakusessa.
mikäs palstapoliisi sinä olet ;)
täällä suunnalla aurinko on paistanut koko elokuun.
Pidäpä hyvä päiväs.. Ei vaan ulotu tänne asti. Eikä tarvi enää mitään toivotellakaan.. Niitä ei enää ehkä tule.. Tarkoitan siis hyviä huomenia.. Välttämättä minkäänlaisia huomenia.. Ja ehkä parempi niin.
Älä nyt. Mun hyvästä päivästä riittää monelle. Kerran näinkin päin; maksan velkojani takaisinpäinkin. Annan sulle syyn herätä taas uuteen huomiseen, nousta ylös ja etsiä lisää syitä taas uusiin hyviin aamuihin, ota koppi! Älä lannistu, uuteen onneen ei ehkä tarvita kuin yksi pieni hetki, tilaisuus tai taika, joskus ja jossain.
Otan kuitenkin osaa jos sulla on vaikeaa juuri nyt.
Niin.. No hyvä jos jollain on parempi mieli.. Minulla on ollut sen verran huono kesä ettei pahemmasta juuri enää väliä.
No jos tämän kerran.. Voi olla et olet oikeassa..
Kiitos sinulle.. Auttaa minua ainakin vähän eteenpäin..
Ps. Kunhan et mikään palstojen trolli kuitenkaan olisi..