Kuka haluaa antaa naisille hyvän mielen? Siis sinun tutullesi ja minulle..ja kolmannelle osapuolelle.
Myyn omalta mummoltani perinnöksi saamani helmikaulakorun ja helmirannekorun.
Enemmän näillä on tunnearvoa kuin arvoa muuten,mutta rahat mitkä niistä tulisi
menisi eteenpäin sellaiselle ihmiselle joka tarvitsee nyt apua,hänelle ne lahjoittaisin laskujensa maksuun. Olen nähnyt sen laskupinon joka häntä odottaa ja vain sen takia kun luotti väärään ihmiseen, häntä huijasi oma yhteistyökumppani ja nyt kohta menossa kaikki..
Kuvia voin laittaa sähköpostissa ja tarjouksia otan sitä kautta vastaan: [email protected]
Myydään. Kuka tarvitsee/haluaa?
hyvämielikin
4
<50
Vastaukset
- kademielinen
vittu työnnä korus perseesees niin säälittävä yritys myydä arvotonta paskaa että ihan oksetti!!
- 22580
Olipas törkeä teksti.
Opettele_ihmisten_tavoille
- hyvämielikin
Olihan aika kommentti,hankalaa tuntuu sinulla olevan. Olen sanonut että sain ne perinnöksi,en missään vaiheessa ole sanonut niiden olevan arvottomia,tunnearvo ainoastaan korkeampi. Ei voi mitään jos et tiedä lähimmäisen auttamisesta mitään :)
- hyvämielikin
Korut myyty ja laskut maksettu :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567835Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675931Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,665421Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515313Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084642Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1082359Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41251Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol51203Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa381046Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko471032