"Hottis Dani" entinen painija?

Porvoonmitalla

Siis onko tämä "Hottis Dani" todella entinen painija? Ainakin niin jossain haastattelussa näin kertoo. Mikä on ollut kyseisen, todella vaatimattoman oloisen kaverin seura jos todella osaa painin alkeet? Entä mikä on hänen koulutuksensa, sekin olisi kiva tietää?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1439256062451.html

7

1786

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hölömö1233

      Ei ole, täysin PELLE!!! Formaatin mukaan vaan tuo itseään esille koska niin on sopimuksessa..IDIOOTTI jolla sattuu olemaan kotain pientä jalkovälissä!!!

    • PAiniNikkari

      10.2.2007 Kotka
      OP-painit, järjestäjä Popinniemen Isku

      Pojat kreikkalais-roomalainen paini

      79 kg: 1) Daniel Lehtonen PoWe, 2) Juuso Huovinen LoVo, 3) Kalle Rämä Pilke, 4) Jesse Kukanaho Pilke.

      Kaatanut ihan kovia miehiä myös!

    • Yökködani

      Kyllä se oli sellane lyhytaikainen painiharrastaja varhaisteini-iässä. Mutta ei siitä täällä painipalstalla kuulu puhua. Jossain julkkis juoruissa jos sielläkään.

    • Joopajoo323232

      Ainahan näitä 2 vuotta treenanneita on ollut. Ei se niistä "painijoita" tee. Painin harrastaja on kyllä ollut.

      • joopajoojoojoo

        Sitten on niitä jotka on harrastanu 10v mutta ei ikinä treenannu, ei nekään ole painijoita.


      • Ohoohooho

        Osuiko nilkkaan? :)


      • Ohoohooho

        Mikä ??


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      89
      2523
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1465
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      84
      1403
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      933
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      910
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      36
      800
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      103
      799
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      783
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      706
    Aihe