Siis onko tämä "Hottis Dani" todella entinen painija? Ainakin niin jossain haastattelussa näin kertoo. Mikä on ollut kyseisen, todella vaatimattoman oloisen kaverin seura jos todella osaa painin alkeet? Entä mikä on hänen koulutuksensa, sekin olisi kiva tietää?
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1439256062451.html
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1439256062451.html
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei ole, täysin PELLE!!! Formaatin mukaan vaan tuo itseään esille koska niin on sopimuksessa..IDIOOTTI jolla sattuu olemaan kotain pientä jalkovälissä!!!
10.2.2007 Kotka
OP-painit, järjestäjä Popinniemen Isku
Pojat kreikkalais-roomalainen paini
79 kg: 1) Daniel Lehtonen PoWe, 2) Juuso Huovinen LoVo, 3) Kalle Rämä Pilke, 4) Jesse Kukanaho Pilke.
Kaatanut ihan kovia miehiä myös!
Kyllä se oli sellane lyhytaikainen painiharrastaja varhaisteini-iässä. Mutta ei siitä täällä painipalstalla kuulu puhua. Jossain julkkis juoruissa jos sielläkään.
Ainahan näitä 2 vuotta treenanneita on ollut. Ei se niistä "painijoita" tee. Painin harrastaja on kyllä ollut.
Sitten on niitä jotka on harrastanu 10v mutta ei ikinä treenannu, ei nekään ole painijoita.
Osuiko nilkkaan? :)
Mikä ??