läskit ämmät hyi hyi

Tykkään vain pitkistä ja hoikista naisista....
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

No voivoi, aina ei saa mitä haluaa.

Äänestä

Oletko koskaan nähnyt yhdistelmää pitkä nainen isot luut liikaa kiloja?

Äänestä
  • Hän mainitsi pitkät ja hoikat naiset. Yhtä hyvin voit voivotella lyhyitä ja lihavia naisia, että mikä näky.

    Äänestä

  • vaikeuksialuetunkanssako kirjoitti:

    Hän mainitsi pitkät ja hoikat naiset. Yhtä hyvin voit voivotella lyhyitä ja lihavia naisia, että mikä näky.

    Niin, meitä on moneksi. =D

    Äänestä

  • pulleroitamoneenlähtöön kirjoitti:

    Niin, meitä on moneksi. =D

    Niin on, ja sinä olet niitä, jotka eivät kestä, jos yksikin aloitus kehuu jotain mitä sinä et ole =D

    Alat heti maalata nurjamielisiä irvikuvia "mutta jos se olisikin 150-vuotias tekohampaimeen, ajatelkaas". Olet siis muille naisille raukkamainen kateellinen pikkunarttuli =)

    Äänestä

  • näeitsesikin kirjoitti:

    Niin on, ja sinä olet niitä, jotka eivät kestä, jos yksikin aloitus kehuu jotain mitä sinä et ole =D

    Alat heti maalata nurjamielisiä irvikuvia "mutta jos se olisikin 150-vuotias tekohampaimeen, ajatelkaas". Olet siis muille naisille raukkamainen kateellinen pikkunarttuli =)

    En muuten ole kateellinen yhtään kellekään, ei ole mitään syytä :) .

    Äänestä

Tiedetään tiedetään, mitä tuota samaa asiaa toistat. Mä kyllä luulin ett sulle käy lyhyemmätkin hoikat naiset

Äänestä

Tiedetään, tiedetään, että olet saanut pakit lyhyemmältä naiselta!

Mutta, mutta, elämä jatkuu, eikö vain?

Äänestä
  • Ei näytä jatkuvan, palstakatkeruus on kestänyt jo muutaman vuoden.

    Äänestä

Ylipainoiset miehet ovat myös hyi.

Äänestä

pitkät miehet on myös YÖK !

Äänestä

Ja ap. kuvittelee itse olevansa joku kiiltokuvapoju, vaikka peili todistaa toisin...

Äänestä

anteeksi mutta minulle käypi kaikki ihmiset, lihavat, laihat,pitkät ja pätkät, riippuu ihmisen luonteesta, mutta haluan aina tutustua, ennenkuin moitin ketään, tähän elämääni saakka olen tälläperiaatteella pärjännyt, uskon kyllä, että tulen pärjäämäänkin. minä onneton kun rakastan ihmisiä ja yleensä kaikki hyväksyvät m

Äänestä

Kommentoi aloitusta


totanoin kirjoitti:

Tykkään vain pitkistä ja hoikista naisista....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu