Musta volvo

Sinä ketä ajelet vanhalla mustalla volvolla mikä pitää kauheaa meteliä, voisitko tehdä pakoputkellesi jotain. Täällä merstolassa asuu muitankin kuin sinä ja muita voi jopa häiritä se kauhea meteli mikä sinun autostasi irtoaa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyl se joku pv sit hiljenee.

Äänestä

En voi.

Äänestä

ihanaa ääntä pitää ja on todella kaunis auto :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häiriintynytasukki kirjoitti:

Sinä ketä ajelet vanhalla mustalla volvolla mikä pitää kauheaa meteliä, voisitko tehdä pakoputkellesi jotain. Täällä merstolassa asuu muitankin kuin sinä ja muita voi jopa häiritä se kauhea meteli mikä sinun autostasi irtoaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu