Mitä muslimit oikein haluavat

2

101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rotu-realisti

      Uusi

      Päättäjät ovat myynet sielunsa ahneuksissaan pirulle.

      Välittämättä siitä kuinka tavallinen suomalainen kansa kärsii. Ei tarvitse kuin ajatella vanhusten kohtaloa märissä vaipoissa nälkäisenä.

      Pelko on jo vallannut nin monen - nyt sitten heitettiin virolaiset työtätekevät ulos. Hekin ovat ihmisiä.

      Minusta oli omalla tavallaan hauska se panderolli jossa luki. -> Mikä eroittaa ihmisen eläimestä??? VÄLIMERI.

      Maamme on jo kusessa ja kohta alkaa ne muslimien luvatut teloitukset, meitä vääräuskoisia kohtaan.

      Raiskaukset lisääntyy, kun ei tarvitse pelätä tuomiota. Sen näytti jo tuo Tapanilan kauhistuttava teko. Puhumattakaan siitä tytöstä jonka se sairan kundi poltti.

      • Koroljov

        USA-NATO-EU:n eliitille ja poliittiselle luokalle on herttaisen yhdentekevää, mikä on heidän alamaistensa ihonväri, kansallisuus, kulttuuri, kieli, uskonto... Länsimaita hallitsevalle oligarkialle valkoiset eurooppalaiset ja pohjoisamerikkalaiset ovat kaikki korvattavissa, ja heidät korvataan. Ironista kyllä ainoastaan niissä maissa, jotka kuuluivat kylmän sodan aikana Neuvostoliittoon tai olivat tuolloin neuvostomiehityksen alaisia, esiintyy merkkejä vastarinnasta. Sosialismi ja rautaesirippu olivat sittenkin suojamuuri sellaisia voimia vastaan, jotka vasta Neuvostoliiton hajoaminen ja kommunismin romahtaminen päästi Euroopassa kunnolla valloilleen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      83
      1601
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      269
      1531
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      266
      1252
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      169
      1252
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      56
      857
    6. 65
      834
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      64
      827
    8. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      811
    9. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      40
      797
    10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      44
      771
    Aihe