Niin miten tuli-lohikäärme (m,härkä) ja metalli-apina (n,jouskari) yhdistelmällä synkkaisi elämä yksiin?
Onko tuhoon tuomittu vai voisko olla jotain säpinää?
TuliLohikäärme - MetalliApina
3
463
Vastaukset
- Puu-Lohikäärme
Lohikäärme ja Apina kuuluvat samaan "tekijöiden" kolmioon, joten he luontaisesti toimivat erittäin hyvin yhdessä - itse asiassa yhdistelmä on yksi kaikkeuden parhaimpia. Apina on nokkela mutta tarvitsee Lohikäärmeen karismaattista voimaa. Jos Apinan elementissä on metalli sekä peruselementin että vuoden kautta ja Lohikäärme tuntee olevansa suhteessa vähän heikoilla itsepäisen Apinan kanssa, Feng Shuista voi löytyä keinoja, jotta esim. veden vaikutus pääsee tasaamaan voimia.
Ikä on suurin haaste. Jos Lohikäärme ja Apina ovat nuoria, he eivät ehkä ole vielä sinuja itsensä kanssa eivätkä silloin pysty kohtaamaan toisiaan aidolla tasolla. Mutta aika parantaa tämän.
Kun Lohikäärme ja Apina pyrkivät yhdessä tavoitteeseen, esteet ovat vain hidasteita - jos edes sitä :-)- ongelmia
Ite tuli-lohikäärme (härkä) ja naiset olleet metalli-apinoita, mutta länsimainen horoskooppi aina eri:
1. Leijona nainen. Reilu 4 vuotta yhdessä, suhde poikki.
2. Kauris nainen. 2 ekaa viikkoa mahtavia, mut noin kerran viikossa TXT. Ei nähty 2 kuukauteen,
joten tämän "suhteen" varmaan saa unohtaa.
Varmaan testailee :)
3. Jousimies nainen: mailia tulee kerran päivässä ja TXT, muutaman kerran juteltu puhelimessa. Ei ainakaan vielä halua tavata, muuten kiinnostunut.
Olen lukenut, että härkä-jousimies yhdistelmällä voi tulla ongelmia?
Pitäisikö metalli-apinat unohtaa tyystin vai kokeilla vielä eri länsimaista horoskooppia?
Siis itse tuli-lohikäärme kiinalaisessa ja länsimaisessa Härkä, nouseva skorpioni.
Mikä sopisi pariksi, jos näin asian voi ilmaista?
- Metalliapina
Mitä helvettiä te hullut horisette täällä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663412Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463222Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1282887- 462589
- 311973
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481646
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871525- 391340
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k391331