Virojoelle puuhataan turvapaikan hakijoiden vastaanottokeskusta, saammeko 200-300 arabi-/neekeri-urosta rikastuttamaan kulttuuria??? Etnistä värinää, vilkkaampaa yö-elämää, rikoslukujen kasvua odotettavissa????
Vastaukset 10
- autophagy
Sen takiako kantasuomalaisiin kohdistuu syöpäsalaliitto, gang stalking -ilmiö ja paljon muuta.
- MinullaOnUnelma-
Olen tyhmä sosiaalidemokraatti ja ajan homojen elintaso mutiaisten asiaa vitun välii suomalaisesta hetero työmiehestä sillä nyt on tärkeämpää homojen oikeudet ja somaleitten hyvinvointi suomessa.
- tämäselvä
Hienot on unelmat teillä. On tullut joo huomattua monenlaista negatiivista ilmapiiriä aatteenne ulkopuolisia suomalaisia kohtaan.
- mielipidevain
Suomesta on aina lähetetty naiset ja lapset turvaan, miehet ovat jääneet sotimaan / hoitamaan asioita. Nyt on eri ääni kellossa, lähtevät kovakuntoiset miehet jättäen perheensä pedon armoille.
- suppusup
Punavihreä kupla - ikäänkuin Kalliossa!
Sen vielä haluisin nähdä Virolahdella.
Antaa poikien tulla ja muuttaa katukuvaa, ikäänkuin komeuttaa!
Ystävystykää, maailma tulee lähelle! - Homojenoikeudet
Somali on yhtä tyhmä kun sosiaalidemokraatti
- I.K.S
Vaalimaalla on rakennusmaata käyttämättä. Tehdään sinne kunnan rahoilla oikein uljas vastaanottokeskus (myöhemmin voidaan remontoda 5 tähden hotelliksi).
Työllistää paikallisia rakennusmiehiä. Samoin jatkossa poliisia sekä kunnan lääkäriä .- tummahko
Ja Esalle töitä
- I.K.S
Kuka Esa?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51863
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan63643- 54619
Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli43552Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik29507Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk4492En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.27437- 33415
- 66409
- 32405