Ennen kokkolassa oli lättähattuja, jotka oli aikuisia miehiä. Mutta ei ne tietääkseni menneet porukalla yhden kimppuun. Nahkapää, kilju, ja pamit tms. tabut on huono yhdistelmä tänä päivänä sama missä päin Suomea tahansa. Ottakaa vähällä rahalla joskus känni. Mutta ei tabuja tai muita korvikkeita. Yrittäkää tulla ihmisiksi. Maailma on kylmää jos ottaa sen tyylin päillensä.
Liikaa Väkivaltaa Kokkolassa
sivusta seurannut
41252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jees,lättäreillä oli meinikiä ja Jawat savus!Mutta ei ne koskaan raukkiksia olleet!Nämä nykyajan nahkapäät nuoret ovat sekopäitä,kaljaa ja mömmöjä ja sitten kaupungille möykkäämään!Perkele kun vastaan tulevat pistetään Niilon kanssa niitä nokkaan ja opetetaan tavoille!Edes nyky Suomen armeija ei huoli tuollaisia sairaita raukkoja riveihinsä!Ennen oli arvot kohdallaan,nykyaikana näillä hörhöillä ei ole kun puoli lämmintä K:sta korvienväli täynnä!
Näin oli! Lättärit oli miehiä,verrattuina näihin nykyajan keskenkasvuisiin finninaamooihin.Ja IC Planez savusi ja tulppaan iski piikki!Mutta ei haitannut menoa!
tuu sen niiloskaan vastaan ni katotaan
Älä nyt kompastu alahuuleesi poikaparka. Parempi on, kun menet äkkiä takaisin rundille siihen wunderbaum-itsetyydyttäjien joukkoon, joka lipat pystyssä kiertää katua samaa aikaan, kun kunnon miehet on aivat muut paikat pystyssä tyttöystäviensä kanssa. Tarvittaessa voit käydä eteisessä harjoittelemassa sisaresi päällystakin kanssa voimankäyttöä !.