Aistikkaita kesätöitä osa 3

KesäM

Näky oli niin kiihottava että kyrpäni alkoi sykkimään kohti juhlakuntoa uudestaan. Jatkoin tuon hekumaalisen vitun nuolemista ja tunsin että Anni alkoi saavuttamaan orgasmia. Vittu alkoi supistella sormeni ympärillä, klitoris oli kuin kuivattu herne mutta niin märkä ja spermainen.
-"Oi helvetti Teme Jag kommer nu!"
Anni siirsi kätensä painaakseen pääni tiukasti kiinni pillunsa ja samalla Hänen vartalonsa jäykistyi. Tuntui kuin Annin vittu olisi yrittänyt katkaista sormeni. Pillun sykähtelyä säesti Annin sensuelli huuto ja tunne kuinka Annin kynnet painoivat takaraivoni miltei verille.
Annoin työkaverini kehon nauttia orgasmin pyörteistä täysillä, kunnes nousin Annin vierelle ja otin Hänet syliini ja suudellen kannoin viereisen takkahuoneen sohvalle. Partaani tarttunut naisellinen kosteus ja siemennesteeni eivät vaikuttaneet siihen tunteeseen ja intohimoon kuinka orgasmin hyväilemät kehomme painautuivat toisiinsa. Siten ettei sädekää päivänvalosta olisi lävitsemme paistanut.
Kun Anni avasi silmänsä käänsin Hänet kylkiasentoon viereeni jossa Hänen muodokas pyllynsä kohtasi jäykäksi turvonneen kullini. Suutelin ahnaasti Annin niskaa ja purin kevyesti hampaillani saaden Annin ihon kananlihalle. Nuo taivaallisen ihanat rinnat saivat käteni ympärilleen, puristin rinnat yhteen sormieni siirtyessä nännien ympärille. Ohjasin kullini Annin naituun aistikkaaseen pilluun. Anni vastasi työntööni omalla lantiollaan. Aloin nussimaan rauhallisin pitkin työnnöin. Annin vittu valui vieläkin spermaani, olihan siellä parin viikon lastini sisässä. Kenties Annin oma mies oli myös ampunut liukasteensa viime yönä tuohon kiimaiseen luolaan. Kyrvän liikkuessa edestakaisin tunsi kuinka Annin sormet olivat siirtyneet puristamaan kyrpäni vartta sen paljastuessa kosteuden keskeltä. Välillä käsi kävi hyväilemässä kiveksiäni josta se siirtyi kyrvän kautta klitorikseen jossa se tottavie tiesi tehtävänsä. Aloin nussimaan voimakkaammin saaden Annin tissit heilumaan rytmikkäästi.
"Ota mut takaapäin, just nu!"
Ei siinä toista pyyntöä tarvittu. Nousin polvilleni kääntäen Annin eteeni konttausasentoon. Aloitin niin kovan nussimisen kuin pystyin. Koska kyrpä oli juuri lauennut pystyin naimaan tätä seksikästä naista pitkään tällä tavoin. Parin viikon selibaatin jälkeen nimittäin kullin työntäminen tällaiseen vittuun, kuulla kuinka rinnat heiluivat villisti samalla käsin kosketella noita muodokkaita pakaroita. Kyllä tuo kombinaatio olisi tiennyt pikaista mallin lentämistä. Mutta nyt oli toisin. Tunsin kuinka Annin käsi löysi taas klitoriksen. Tunsin kuinka kyrpäni oli taas valmis purkautumaan, mutta halusin pidätellä itseäni. Halusin tuntea Annin vitun sykkivän villisti esittäen kutsuhuutonsa siemennesteelleni purkautua pillun uumeniin. Vittu alkoi kiristellä mulkkuni ympärillä.
"Teme ammu spermat mun vittuun, mä tuun!"
Nyt ei tarvinnut pidätellä, otin toisella kädellä hellästi kiinni Annin niskasta. Toiseen käteen otin Annin tissin pingottaen nännin sormieni väliin. Annoin lämpimän hyvänolon tunteen levitä kyrvässäni.
"Anni, vittu että sua on ihana naida!"
"Sul on ihana kyrpä, AAAH! TEMEE!
Tunsin kuin salaman iskevän lävitseni kun laukesin Annin sisään. Annin pillu värisi villisti samassa kun Anni huusi nimeäni orgasmin kourissa. Tuntuu kuin olisimme olleet ikuisuuden sisäkkäin tuossa sohvalla nauttien tuosta kahden ihmisen yhteen kuulumisesta. Otin Annin tiukkaan syleilyyn, halasimme pitkään suudellen. Menimme yhdessä suihkuun jossa pesimme toisemme. Anni pesi kyrpäni erityisen hyvin, jopa niin hyvin että se jäykistyi taas. Vastavuoroisesti Minä suihkutin klitoriksen niin tarkasti että Annin lantio alkoi myötäillä vesisuihkua.
"Jätetään jotain ensikerrallekin Teme"
"Tottahan toki, kuinkas tässä työnteosta enää mitään tulee? Tämän jälkeen ajatus harhailee kanssasi alati"
"Anna harhailla vaan. Olet kaiketi huomannut että nää työvaatteet sekä kesämekon saa pois suht ripeästi kun kerros pukeutuminen on hallussa." Anni iski silmää ja
suutelimme vielä kerran, kuivasimme toisemme ja aloitimme työpäivän. Mielessäni ajatus, on se Anni vain niin Hellä.

1

2441

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tissitheilumaan

      Tunsin kuin salaman iskevän lävitseni kun laukesin Partaani. Toiseen käteen otin kyrpäni ja käsi kävi. Aloin nussimaan sormieni väliin, pingottaen kiveksiäni hampaillani. Jatkoin kyrpäni nuolemista villisti. Koska kyrpä oli kuin kuivattu herne, otin toisella kädellä itseäni niskasta kiinni takaapäin. Annin mies oli ampunut viime yönä takaraivoni verille ja myös yrittänyt katkaista sormeni. Näky oli niin kiihottava että kyrpäni alkoi heilumaan rytmikkäästi. Tunsin kuinka kyrpäni värisi villisti kun laukesin syliini ja polvilleni.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      77
      4192
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      21
      2351
    3. Elokapinan mielenosoitussarja alkaa

      Varma kesän merkki on, kun planeetastamme huolestuneet ihmiset alkavat pitää tilaisuuksia muistuttaakseen ihmisiä siitä,
      Maailman menoa
      449
      2016
    4. Eipäs sitten ryypätä kesälomalla

      Työnantaja voi antaa potkut, vaikka olisi ryypännyt 2-4 viikkoa sitten. Vaikka olenkin raivoraitis, niin en kannata tuo
      Maailman menoa
      165
      1891
    5. Pysyä yhdessä vai ei

      En tiedä, ollaan asuttu samassa asunnossa kohta joku 5 vuotta. Olisi sanomista vähän kaikesta mutta eniten itseä ottaa p
      Parisuhde
      93
      1224
    6. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      109
      1215
    7. Marinin hallitus onnistui työllisyystoimissa

      https://www.kauppalehti.fi/uutiset/marinin-hallitus-saavutti-tavoitteensa-merkittava-onnistuminen-tyollisyydessa-tuore-m
      Maailman menoa
      237
      1141
    8. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      33
      977
    9. En halua sua enää

      joten ihan turhaan tulet "esiintymään" mun näkö- ja kuulopiiriin. Ärsyttää vain kun omat tekemiset häiriintyy, kun en ha
      Ikävä
      37
      864
    10. Ukrainan häviö pitää tunnistaa ja tunnustaa

      Venäjä ei ole vain maa, jolla on suuri hyvin koulutettu ja varusteltu armeija, joka on osoittanut tehokkuutensa Ukraina
      Maailman menoa
      174
      830
    Aihe