Okei, oot sä

sulonen ja ihan liian seksikäs, mutta ei siitä sen enempää. Takaisin ruotuun.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei ole mitään syytä sun olla vihainen :) Antamasi esine on tallessa <3

Äänestä
  • En ole Jii enkä ole antanut mitään esineitä, mutta kiva että sain sydämen sulta.

    Äänestä

voi kiitos kiitos kiitos :)

Äänestä

Miks sä oot vieläkin vihanen?

Äänestä
  • Koska tuntuu siltä.

    Äänestä

  • SisälläKouhuu kirjoitti:

    Koska tuntuu siltä.

    Lopeta se kouhaaminen sitten.

    Äänestä

  • Mutta kun haluu vielä jatkaa kouhaamista.

    Äänestä

Kerro miksi olet vihainen? Ja kerro se selvästi.

Äänestä

Hieman kyllä

Äänestä

Lasisydän

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EdelleenVihainen kirjoitti:

sulonen ja ihan liian seksikäs, mutta ei siitä sen enempää. Takaisin ruotuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu