Tervetuloa takaisin, arvon linukshihhulit.....†

Kovin pitkään se teidän palstalta poistuminen ei siis kestänyt.....†.......muutaman tunnin korkeintaan, mutta tästä on hyvä jatkaa.......†
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Saako Arduinoon windowsin? Osaako se asettaa I/O-pinnejä ykkös- ja nollatasoa vastaaviin jännitteisiin? Onko linuxissa nyt paljon viruksia tai bakteeria.

Äänestä

Toivottelet siis itsellesi tervetulotoivotuksia. Palsta on jo tyhjä käyttäjistä ja ylläpito on saanut ilmoituksen palstan loppumisesta. Minun tehtäväni on enää paimentaa palsta tyhjäksi ja estää sinulta kaikki kristinuskoinen keskustelu.

Äänestä
  • Miika 2:11 "Jos joku syöttäisi teille tuulta ja tyhjää ja sanoisi: "Saatte nähdä, tulee aika, jolloin teillä on virtanaan viiniä ja olutta", niin te ihastelisitte: "Tässäpä on oikea profeetta!"

    Äänestä

Voi teitä, kun kaikki ihmiset puhuvat teistä hyvää! Samoinhan tekivät heidän isänsä väärille profeetoille......†

Äänestä

Palsta on jo nyt saanut paljon uusia viestittelijöitä - kiitos siitä linukshihhuleille, jotka lähtivät pois ja tekivät tilaa uusille kirjoittajille!

Äänestä
  • Eikä ole. Sinä saatanan idiootti ristirunkkari kirjoittelet palstalla yksinäsi. Tulin vain itse tarkistamaan, että palsta on hylätty.

    Äänestä

  • Mistäs tiedät, jos et seuraa palstaa koko ajan.......hih hih hih hih......†
    Hih hih hih hih hih hih.......†.....kärähdit......hih hih hih hih......†

    Äänestä

  • Meni tämäkin hihhuli heti hiljaiseksi, kun kärähti....hih hih hih.....†

    Äänestä

Vielä kerran - Tervetuloa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Linuks_Takinkääntäjä kirjoitti:

Kovin pitkään se teidän palstalta poistuminen ei siis kestänyt.....†.......muutaman tunnin korkeintaan, mutta tästä on hyvä jatkaa.......†

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu