Cs Go kusee D: APUA!

csgokusee

Eli siis... Omistan counter stike global offensive nimisen pelin steamissä. Peli ei yhdistä servuihin eikä edes tule mitään servereitä pelkkää tyhjää ja jos koitan pelata casualia niin tulee vaan " failed to connect to the match " Eli heittää mut ulos aina pelistä. Yks kerta ku olin pelaamas competitivee nii yhtäkkiä heitti mut ulos pelistä ja ei enää yhdistäny peliin.. eli netin kanssa jotain häikkää. Mutta jos joku osaa mitenkään auttaa asian kanssa niin oisin todella kiitollinen :) Oon aika paska näitten tietokoneiden kanssa joten tarttisin kipeesti apuu D:

2

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • csgokusee

      Piti vielä lisätä että oon koittanu niitä steam support juttuja mutta en ottanu niistä ajureista mitään selvää joten en uskon että se liittyy mihinkään muuhun kuin nettiin mutta netti toimii muuten ihan hyvin mutta välillä tosi hidas netti mutta joo en tiiä sitte D:

    • xdxdxdxdafcpro420lolxd

      Emmötiiä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      107
      4691
    2. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      146
      4529
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      46
      4512
    4. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      146
      2954
    5. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      29
      2508
    6. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2184
    7. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      20
      2118
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      40
      1819
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      73
      1380
    10. Onko oikein että

      Melkein puolen vuoden tutustumisen ja tiiviin yhteydenpidon jälkeen toinen katoaa selittämättä, kuin pieru Saharaan? No
      Ikävä
      176
      1221
    Aihe