Yksin baariin

Missä Riihimäen yksin baariin menijät luuraa? Itse ajattelin tänään repäistä ja lähteä yksinäni. Karaokea, tanssia.. Täysin oman mielen mukaan. Ihanaa!
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Minkä ikäinen olet? Nainen/mies? Itse voisin huomenna lähteä :)

Äänestä

Nainen 24v, ja huomenna lähdössä varmaan myös. Selvinpäin liikenteessä :)

Ap

Äänestä

itse 28v, huomenna vois lähteä liikenteeseen :D ootko huomenna selvinpäin?

Äänestä

En ole todellakaan. Käyn siwasta pussikaljaa ja olen kotona

Äänestä

Oon kyllä huomenna selvinpäin liikkeellä!

Ap

Äänestä

Voisin olla kiinnostunut lähtee mukaan vaiks parille :) Onko sulla semmosta spostia minkä voit tänne laittaa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


bailabaila209483 kirjoitti:

Missä Riihimäen yksin baariin menijät luuraa? Itse ajattelin tänään repäistä ja lähteä yksinäni. Karaokea, tanssia.. Täysin oman mielen mukaan. Ihanaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu