ww passat cl 20 L mittaristo

Mistä tiedän kumpi mittaristo ww passat1994 cl merkkisen mittaristo kun niitä on kaksi merkkiä niin kumpikohan se nyt sitten on ja minkä merkkinen ja miten vaihdetaan???.
1152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja kyllä tiedän et katsomalla mut en viitsi ottaa eka mittaristoa irti ja laittaa takas ja sit taas irti ja taas takas.yks merkki on motormeter ja toinen??????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jjöbä kirjoitti:

Mistä tiedän kumpi mittaristo ww passat1994 cl merkkisen mittaristo kun niitä on kaksi merkkiä niin kumpikohan se nyt sitten on ja minkä merkkinen ja miten vaihdetaan???.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu