Olen läski

Asato

Olen liian läski:-(. Olen 15-vuotias tyttö, joka painaa 87 kiloa ja on 163 cm pitkä. Olen laihtunut tänä vuoden alussa 4kg, mutta lihonnut sen takaisin. Olen afrikasta, en siis somailiasts, siksi minua kiustaan. Haukkukaa minua nyt, sillä se kannustaa minua laihduttsmaan. Vanhempani häpeävät minua:(( Olen siis adoptoitu Nigeriasta. Lähden nyt kouluun, kiusaajien luo. Haukkukaa ja pahasti.

5

303

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oirt98qreuqbt89

      Olen niin pahoillani, että sinua on haukuttu! Pää pystyyn ja ole ylpeä itsestäsi! Afrikkalaisperäisillä paino jakautuu usein kauniin tasaisesti. Jos treenailet ja laihduttelet rauhassa, sinusta tulee upean lihaksikas. Olen pahoillani, että monella täällä on ennakkoluuloja ja pelkoja tummaihoisia kohtaan, mutta se on enemmän heidän ongelmansa. Vanhemmillasi ei ole syytä hävetä sinua, jos käyttäydyt hyvin etkä riko lakia. Tsemppiä!

    • uimamies

      Vähän pyöreemmät tytöt on söpömpii ;;)

    • ylipainoinenkinollut

      Moi...laita se negatiivinen lataus positiiviseen liikuntaan.namut.ns roskaruuat pois ja liikkumaan siitä se pikkuhiljaa lähtee.eli näytä niille mistä olet tehty..tsemppiä vaan.
      T ylipainoinenkinollut

    • Lähtisitkö kahville?

      • naurattaaniin

        heh heh, kahden vuoden takainen juttu ja kahville pyytelet


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      120
      2482
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1682
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      665
      1102
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      108
      1022
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      982
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      936
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      895
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      85
      780
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      33
      746
    10. Mitä nyt haluaisit kysyä kaivatultasi?

      Tässä hetkessä tai menneestä?
      Ikävä
      90
      732
    Aihe