Uusi lukuvuosi

Uudet nuoret opiskelijattaret
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Käy kimppuun ko sika limppuun!

Äänestä
  • Tiukan ammatillinen linja

    Äänestä

Eiks oo aika kliseistä että likanen keski ikänen äijä kuolaa opiskelijapillujen perään. Hyi vittu!

Äänestä

Lukion käyneiden parissahan tuota tiukan ammatillista linjaa voi jo vähän höllätä, jos ei pelkää ahdistelusyytteitä tai omaa erinomaisen psykologisen silmän ja osaa välttää ongelmatapaukset. Palstallahan monet nuoret tytöt ovat olleet isärakastajaa vailla.

Äänestä

tazra jotain tiettyä ryhmää?

Äänestä

Onko kysymyksessä tummahiuksinen suurisilmäinen nuori nainen?

Äänestä

Uusi lukuvuosi, samat nöriti ja uudet nörtit. Huono ala, ei kuumia miehiä vain insinöörejä. Paitsi ainiin, olihan siellä se yksi poikkeus. Voi paska.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


opexmiäs kirjoitti:

Uudet nuoret opiskelijattaret

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu