menetit aika paljon

et sä halunnut oikeesti mua
et sä halunnut silleen

sä vaan kokeilit mua
lähtiskö tuo-
lähtiskö leikkiin dillee
51029
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tuskin olet henkilö joksi sua luulen mutta toi sopii myös muhun hyvin..
menetin... kyllä.. mutta molemmille parempi näin!

Äänestä
  • Niin... Elämässä pitää miettiä mitä hsluaa............... Mitä ei?1 Mistä mistä on valmis luopumaan...... *kahdesta lapsesta luopumut*

    Äänestä

en leikkinyt.

Äänestä

kaippa tuo nyt on tosissaan ollut jos pyytänyt.. no itsepähän olet menettänyt mahdollisuuden mukaviin hetkiin hänen kanssaan.. eiköhän hän löydä sellaisen ihmisen joka uskaltaa ja haluaa hänen kanssaan olla. ole sitten ilman.

Äänestä
  • naisen uskalluksesta vaan siitä ettei miestä kiinnosta eikä halua olla naisen kanssa, kun mitään ei kuulu eikä tapahdu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


runo kirjoitti:

et sä halunnut oikeesti mua
et sä halunnut silleen

sä vaan kokeilit mua
lähtiskö tuo-
lähtiskö leikkiin dillee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu