Monikulttuuria_Videolla

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oliko se jo päälle tulossa kun huomautti kalastamisesta, kiivaita nuo musut.

Äänestä

HAHA! :D Aivan loistavaa, näitä lisää!! Mukava tietää kuinka kiivaita värillisiä täällä liikkuu, nyt kun nassukin mukavasti näkyvillä :) ..Ties vaikka kaveri erehtyy joskus muulloinkin uhkailemaan... Tämänlainen tunnistus tuo minulle turvallisuutta <3 Haluaisin kysyä videon kuvaajalta, tuliko hörökorvalta turpaan vai kompastuiko laittomiin kalastusvehkeisiinsä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mammuttihan_Se kirjoitti:

Totuuden videot ja yli 10 000 katsojaa..
https://www.youtube.com/watch?v=YwkRtsGanx4
ja
https://www.youtube.com/watch?v=ERv6Il77KAc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu