Paulsaar sähkötupakat

Eli kysymys kuuluu onko tilaamisen arvoista kamaa? Ajattelin tilata S1 aloituskitin ja eka sähköni olisi. Hinta ei ainakaan päätä huimaa joten mitenkäs se laatu? Rohkeasti vaan mielipiteitä!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

S1 on ollut mulla käytössä ja vieläkin varalla. Monia laitteita on tullut kokeiltua ja S1 kyllä varmaan kaikkein paras laite ainakin aloittelijalle. Nykyään mulla on jo vähän jykevämpi ja eri merkkinenkin malli mutta esimerkiksi kaverit yskii keuhkonsa pihalle tämän tuotttaman höyryn määrällä :D

Äänestä
  • Niin ja liian moni ostaa ekaksi laitteen jonkin hirmuvehkeen ja sitten ei pysty sitä käyttämään kun on liian vahvaa höyryä eli S1 sopii etenkin aloittelijalle tai jollekin joka haluaa tupaksta eroon

    Äänestä

Vastuspaketti ainakin samalla ja pitkälle ei pääse ilman nesteitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paulsaarko kirjoitti:

Eli kysymys kuuluu onko tilaamisen arvoista kamaa? Ajattelin tilata S1 aloituskitin ja eka sähköni olisi. Hinta ei ainakaan päätä huimaa joten mitenkäs se laatu? Rohkeasti vaan mielipiteitä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu