Hei työkaverini

milloin mennään tanssimaan? ;)
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Heti kun kerrot etunimesi

Äänestä
  • En kerro. Tai sitten ne työkaverit ei osaa muuta ku ryypätä. Ei niistä sillon mitään iloa ole. Ovat sitten kateellisia semmosille, jotka viittii jotain tehäkin.

    Äänestä

  • En kerro :D

    Mut mitenkäs se työkaveri muuttui monikkoon.. pössytteletkö jotain hasispiippua kenties.. kyllä siinä voi alkaakin vipattaa, menojalka tai

    Äänestä

  • Öö, no jos osaat vähänkään suomen kieltä, niin aloitus voi olla yhdelle tai useammalle :) Vai miten se meni ;) Minen pössyttele mitään, jätän ne hommelit tyhmemmille :)

    Äänestä

Yhteisriennot ja vapaa-aika työkavereiden kanssa kannattaa bannata.

Äänestä
  • Kateellisuus paistaa läpi viestistäsi.

    Äänestä

  • Ihan sama mitä joku tuntematon ajattelee.
    :)

    Äänestä

  • työjavapaaerikseen kirjoitti:

    Ihan sama mitä joku tuntematon ajattelee.
    :)

    Ihan sama, mitä joku tuntematon ajattelee.

    - Tuntematon ajattelija -

    Äänestä

Mihin mennään? Mä tanssin joka päivä, sua ajatellen. Tule mukaan.

...mitähän toi sun nimes tarkoittaa...

Äänestä
  • Olen nimierkkini jo paljastanut ja rautalangasta vääntänyt täällä jo aiemmin, joten uudestaan en nikin taustaa ala selvittämään.. Mutta lähinnä nyt miespuolisille työkavereille suunnattu. Ei kaikille kuitenkaan, koska osa on äärimmäisen vastenmielisiä.

    Äänestä

  • ex-todellapettynyt kirjoitti:

    Olen nimierkkini jo paljastanut ja rautalangasta vääntänyt täällä jo aiemmin, joten uudestaan en nikin taustaa ala selvittämään.. Mutta lähinnä nyt miespuolisille työkavereille suunnattu. Ei kaikille kuitenkaan, koska osa on äärimmäisen vastenmielisiä.

    No pitääpä sitten jatkaa tämän palstan tonkimista...huhhuh, mutta onpas siinä vain hommaa täksi iltaa...

    Mutta mihinkä mennään tanssimaan?

    Äänestä

en olekaan vielä kokeillut. :)

Äänestä
  • No niin! Sinnepä juuri ajattelin :) Menox.

    Äänestä

  • ex-todellapettynyt kirjoitti:

    No niin! Sinnepä juuri ajattelin :) Menox.

    opetatko sitten? Tangot, valssit ja muut sen tapaiset on jäänyt oppimatta..

    Äänestä

  • enosaatanssia kirjoitti:

    opetatko sitten? Tangot, valssit ja muut sen tapaiset on jäänyt oppimatta..

    Vaigga. Jos mies suostuu opetettavaksi, niin migäs ziinä. Veiggaan guitengin, eddä olet nainen :)

    Äänestä

  • ex-todellapettynyt kirjoitti:

    Vaigga. Jos mies suostuu opetettavaksi, niin migäs ziinä. Veiggaan guitengin, eddä olet nainen :)

    oltais varmaan koko paikan hienoin tanssipari! :D

    Äänestä

Kyllähän niitä ihmissuhteita syntyy työpaikoillakin. Tosin aika kimurantteja voivat olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex-todellapettynyt kirjoitti:

milloin mennään tanssimaan? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu