Kansalaisadressi

Johanna Tukiainen on itselleen ja muille vaarallinen. Vainoharhainen mielisairas. Määrättävä tahdosta riippumatta hoitoon
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko Johanna pahoinpidellyt jotakuta?

Äänestä

Miksi teet typeriä turhia avauksia? Pakkohoitoon ohjaus ei toimi sillä tavalla ja sen tietää jokainen, paitsi sinä.

Äänestä

Johanna on väärinymmärretty kansantaiteilija, jonka pitäisi saada Valtiolta kunnon kansaneläke vaikkapa 5000 eur/KK

Äänestä

Johanna ei ole tehnyt mitään merkittävää ja taiteilijaeläkkeet saati kansaneläkkeet eivät ole sitä luokkaa lainkaan. Älä pilkkaa oikeita taiteilijoita.

Äänestä
  • Johanna on kyennyt laajentamaan itsensä hoikasta hipiästä...kuinka sen sanoisi botoxi emakoksi, ajatelkaapa sikaa joka on täynnä botoxia.

    Äänestä

  • Merkittävä.hän.on kirjoitti:

    Johanna on kyennyt laajentamaan itsensä hoikasta hipiästä...kuinka sen sanoisi botoxi emakoksi, ajatelkaapa sikaa joka on täynnä botoxia.

    Kaikki suomimuijat laajenee iän myötä ilman botoksiakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hetimiten kirjoitti:

Johanna Tukiainen on itselleen ja muille vaarallinen. Vainoharhainen mielisairas. Määrättävä tahdosta riippumatta hoitoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu