Perheen lisäys

Sain pojan.

Siitä tulee kasteessa Jorma Gennadi Tahvonpoika.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tämäpä ei kiinnosta kuin korkeintaan itseäsi ja sisäsiittoisia sukulaisiasi. Enemmän kiinnostaisi minkä verran Toyotasi syö öljyä ja oletko muistanut tuulettaa takaluukkua.

Äänestä

Skozda perheessä annetaan lahjaksi öljyä!

Äänestä
  • Poika kastetaan okcutaavin öljypohjassa lyhyen iän omaavalla longlife-öljyllä jorma gennadi tahvoksi.

    Äänestä

Samperi, nyt jo sonnitkin synnyttää,

Äänestä
  • Niin se geenitegnologia edistyy. Koiraatkin synnyttää.

    Äänestä

Mahtuisko tuohon nimeen vielä lisäys seuraavasti :
Jorma Gennadi Tahvonpoika Skoda
tai
Jorma Gennadi Tahvonpoika Skeida .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JormanIsä kirjoitti:

Sain pojan.

Siitä tulee kasteessa Jorma Gennadi Tahvonpoika.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu